היינו חייבים למזער נזקים

רפא בניטז עונה לביקורת בנוגע לרכישה הכושלת של רובי קין. המאמן הספרדי טוען שקין לא בנוי ללחצים של אנפילד. ההתאחדות האנגלית הודיעה שבוסינגווה לא ייענש על הבעיטה ללא כדור בבניון

יום רביעי 04 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
אחרי דברי הביקורת שהושמעו בתקשורת האנגלית כלפי רפא בניטז בנושא העיסקה הגרועה של רובי קין בליברפול, באנגליה כמו באנגליה, התגובה לא איחרה לבוא.

בניטז התבטא בתקשורת האנגלית והתייחס לסיבות למכירת החלוץ בתזמון הנוכחי: "ליברפול הוא מועדון שונה והציפיות מרוי קין היו גדולות מאוד. אולי העובדה שיש יותר לחץ במועדונים מהרמות הגבוהות - פגעה ביכולת שלו והקשתה עליו", בקשר לתיזמון עיסקת העברת קין לטוטנהאם, אמר בניטז: "היינו חייבים למזער נזקים של הפסדים נוספים בעתיד, אולי בעתיד זה היה יותר קשה למכור אותו ובפחות כסף".

מאמן ליברפול הסביר שהקבוצה אמנם איבדה אופציה התקפית, אך מחזיקה במספר כלים חלופיים לא רעים בכלל: "יש לנו שחקנים כמו טורס, ג'ררד, באבל, אנגונג, אל-זהר ובניון, שגם תפקידם הוא להבקיע."

בוסינגווה הרוויח מן ההפקר


בדקות הסיום של תוספת הזמן במשחק בין ליברפול לצ'לסי ביום ראשון האחרון, בחר יוסי בניון להעביר את הזמן, ליד דגל הקרן. ז'וז'ה בוסינגווה לא אהב זאת ובעט בבניון כאשר ללא ספק אינו ניסה להגיע אל הכדור כלל.

אחרי המשחק, התנצל בוסינגווה בפני בניון  ואף הגדיל לעשות בבוקר שלמחרת והתנצל גם בתקשורת: "אני מתנצל בפני בניון. לעולם לא ניסיתי לפגוע בשחקן בכוונה. שוב פעם אני מוסר את התנצלותי".

הערב הודיעה ההתאחדות האנגלית שלא תעמיד לדין את שחקן צ'לסי. שופט המשחק, מייק ריילי אמר: "לא ראיתי את המקרה וללא ספק הקוון ראה ולא סימן לי". החוק קובע ההתאחדות לא רשאית לבחון מקרים ששופטי המשחק הבחינו בהם והגיבו או לא הגיבו בהתאם, זאת למרות שהשחקן נראה בבירור פוגע בשחקן יריב מבלי לנסות להגיע לכדור.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק