נמני מתכנן מהפכה ענקית

הקשר הצרפתי ג'ונתן אסוס לא השלים את העברתו לפנתאקיקוס היוונית. יוסי שבחון יודח לספסל. מגרלשווילי לקישור הקדמי. סקוט סילי מרשים

יום שלישי 03 פברואר 2009
אשר גולדברג

מכבי ת"א פותחת כבר היום (שלישי) את הכנותיה לגמר גביע הטוטו, ביום רביעי נגד מ.ס אשדוד. המאמן אבי נמני יבצע מספר שינויים בהרכב, כהפקת לקחים מהמשחק נגד מכבי חיפה (1:1), מהיכולת העלובה במחצית הראשונה ומהשיפור המשמעותי במחצית השנייה.

לסגל של מכבי יחזור הקשר הצרפתי ג'ונתן אסוס, שוויתר על המעבר לפנתאקיקוס מהליגה השנייה ביוון. אסוס שוחח עם נמני ויאבק על מקומו בהרכב.

נמני יבצע מהפך בהרכב כבר נגד מ.ס אשדוד. יוסי שבחון החלש ירד לספסל ובמקומו ישחק דור מלול. גם מתן לוטטי יחזור לספסל ובמקומו יתופקד בחוד ההתקפה סקוט סילי, הזר החדש מטרינידד. הרכש חיים מגרלשווילי יזכה למקום בקישור הקדמי בצד שמאל, ככל הנראה על חשבונו של הקפטן מושיקו מישאלוב.

"מי שהגיע לבלומפילד נהנה"

במטה הירוק קיבלו באי שביעות רצון את תוצאת התיקו 1:1 בבלומפילד מול מכבי ת"א, שיוצאת מעודדת מהלחימה וההקרבה של הבחורים הצעירים.

במכבי חיפה הרוחות היו כמובן בעיקר אכזבה, אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "שום דבר לא נגמר היום. פער קטן בין הקבוצות, כולם יכולים לאבד נקודות. אין לנו מה ללכת אחורנית, אנחנו צריכים לשחק כמו בחצי הראשון".

דווקא במכבי נשמעו בעיקר אופטמיים, אבי נמני אמר בסיום: "יש לנו תוכנית לטווח הארוך. יש לנו מלא צעירים טובים, אנחנו מוכנים לשלם את המחיר על חוסר הניסיון. בינתיים העסק הזה רץ טוב במשחקים האחרונים. המשחק הזה הוא היסטוריה, מי שהגיע לבלומפילד נהנה". 

"היה משחק קיצבי מצויין בשביל הקהל ובשביל שתי הקבוצות. מחצית ראשונה לא היינו במשחק ובמחצית השנייה הייתה הכי טובה שלנו השנה. אני חושב שגם הגיע לנו לנצח עם כל ההחמצות. אני לא חזיר אני בעיקר מרוצה".

כובש השער למכבי חיפה, גוסטבו בוקולי אמר בסיום: "ביקשתי לצאת בדקה האחרונה, אבל רציתי להשאר למרות הפציעה. הרבה זמן חיכיתי לעשות גול כזה בליגה. נכון אנחנו ידענו איך מכבי יודעים לחזור למשחק, כי אין להם ברירה". 

לקראת הגביע התייחס הברזילאי: "זה משחק כמו גמר, אנחנו צריכים להחזיר את הגביע למכבי חיפה. צריכים להיות מוכנים למשחק".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק