0

הישג נהדר לדודי סלע

טורניר ווימבלדון: דודי סלע ממשיך את המסע המופלא באנגליה וניצח גם את טומי רוברדו הספרדי 7:6; 7:5; 2:6; 7:5 בדרך לשמינית הגמר. סלע יפגוש בסיבוב הבא את נובאק דיוקוביץ' הסרבי

יום שישי 26 יוני 2009
מערכת TELESPORT
 דודי סלע הטניסאי מספר אחד של ישראל, ממשיך את הטורניר החלומי שלו בווימבלדון, וקבע הערב את הישג השיא בקריירה שלו, כשהעפיל לשמינית גמר הטורניר. סלע ניצח בצורה משכנעת 7:6; 7:5; 2:6; 7:5 את הספרדי המדורג 15 בטורניר טומי רוברדו, תוך שהוא מציג טניס מלהיב ומהנה. סלע עושה היסטוריה ויהיה בין 16 הטניסאים האחרונים בטורניר הכי יוקרתי בטניס העולמי, כאשר בסיבוב הבא הוא יפגוש את המדורג רביעי בטורניר ובעולם, נובאק דיוקוביץ' הסרבי.
מערכה ראשונה:

שני השחקנים שמרו על משחקוני ההגשה שלהם בדרך ל-2:2. דודי היה הראשון שהצליח לשבור ולעלות ליתרון של 3:2. במצב של 4:3, רוברדו הצליח לשבור חזרה ולהשוות ל-4:4. השניים המשיכו לשמור על ההגשות שלהם והמערכה הלכה̠לשובר שוויון. את שובר השוויון דודי הצליח להכריע בעזרת עליות נכונות לרשת, ולנצח 10:8 בדרך לניצחון 7:6 במערכה.

מערכה שנייה:

במערכ۔ השנייה היה זה דווקא הספרדי ששבר ראשון, ועלה ליתרון 2:3. אבל סלע לא נבהל, ומיד שבר בחזרה בדרך ליתרון 4:3. במצב של 6:5 לטובתו, סלע הצליח לשבור שוב את ההגשה של רוברדו, ולנצח את המערכה 7:5, בדרך ליתרון 2:0 מבטיח במערכות.

מערכה שלישית:
במערכה השלישית חלה ירידת מתח חדה במשחקו של סלע, ורוברדו עלה ליתרון 0:4, בדרך לניצחון 2:6 קליל במערכה.

מערכה רביעית:

רוברדו המשיך במערכה הרביעית, את מה שהוא החל במערכה השלישית, ושבר מיד את ההגשה של דודי. סלע התאושש, שבר מיד חזרה ועלה ליתרון 2:1. השניים המשיכו לשמור על ההגשות שלהם, עד שבמצב של 3:3, הספרדי הצליח לשבור שוב ולעלות ליתרון 3:4. רוברדו המשיך ליתרון 4:5 והגיש כדי לזכות במערכה, אבל סלע הראה חוסן מנטלי אדיר, שבר והשווה ל-5:5. סלע עלה ליתרו۟ 6:5 והצליח לשבור גם את המשחקון הבא, בדרך לניצחון 7:5 במערכה ו-3:1 במשחק כולו.


צילום: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק