לוקחים כל משחק ברצינות

מכבי ת"א תתמודד מחר (רביעי) מול מ.ס אשדוד בגמר גביע הטוטו. אבי נימני התייחס לגמר במסיבת העיתונאים: " מכבי ת"א לא זכתה בתואר הרבה שנים". מישאלוב: "נעשה הכול כדי לנצח"

יום שלישי 03 פברואר 2009
אשר גולדברג

לאחר שסיימה בתיקו מול מכבי חיפה, מכבי ת"א תפגוש מחר (רביעי) את מ.ס אשדוד על התואר הראשון העונה. מכבי תנסה לזכות בתואר נוסף ולמנוע מאשדוד לזכות בתואר ראשון ולעשות היסטוריה.

אבי נמני, מאמן מכבי ת"א התייחס ליריבה הצפויה: "אנחנו לוקחים כל משחק ברצינות, במיוחד כשמדובר במשחק על תואר. מכבי ת"א לא זכתה בתואר הרבה שנים. נבוא בכל הרצינות והכי טובים שיעמדו לרשותנו ישחקו. אני לא רוצה להתייחס לגורם העייפות, אנחנו שמים אותו בצד ולא מתעסקים בזה כי אם נתעסק זה יישב לנו בראש". 

עבור מכבי  יהיה זה המשחק השני תוך יומיים. כזכור, בשבוע שעבר גם הפועל ת"א עמדה בעומס דומה, לאחר ששיחקה מול מכבי נתניה ופגשה את מכבי בדרבי בחצי הגמר.

"אנחנו שמים את גורם העייפות בצד", אמר נמני לגבי עומס המשחקים, "יש מולנו יריב טוב. אשדוד נמצאת בתקופה טובה למרות שהפסידה בשבת. השאיפה היא שלא יהיו הבדלים כל כך גדולים בין המחציות כמו שהיה מול חיפה, המשחק מול אשדוד לא יהיה דומה משחק מול חיפה".

קפטן מכבי ת"א, מושיקו מישאלוב, שהוחלף במחצית אמש התייחס גם הוא למשחק מחר: "אנחנו רוצים לנצח את המשחק הזה. זה משחק על תואר ואם הגענו עד לכאן נעבוד קשה ונעשה את הכל כדי לנצח".

תמונה: האתר הרישמי של מכבי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק