קמאנן ובלילי כיכבו בסיבאס

לאחר מותחן כפול, העפילה היום סיבאספור לחצי גמר הגביע התורכי אחרי ניצחון 1:3 בפנדלים על גלטסראיי (1:1 בתום 90 דקות). קמאנן כבש שער מרהיב בדקה ה-30 וגם את הפנדל המכריע. גם בלילי כבש בפנדלים

יום שלישי 03 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
 יאניק קמאנן הצרפתי, ששוחרר ממכבי ת"א התאקלם מהר מהצפוי בשורות סיבאספור התורכית וכבר הפך ליקיר האוהדים.

קמאנן, שכבש במשחק הראשון בחוץ את השער לסיבאספור ב-1:1, כבש היום שוב גם במשחק הגומלין את שער השיויון בדקה ה-30 והיה השחקן המצטיין על המגרש.

ארדה טוראן העלה את האורחים ליתרון מהיר בדקה השמינית, אך קמאנן השווה כאמור בדקה ה-30 בבעיטה אדירה לחיבורים. קמאנן כמעט השלים מהפך על סף סיום המחצית הראשונה, אך הכדור שלו פגש את הקורה.

פיני בלילי, שכבש מבישול של קמאנן במפגש הקודם, נכנס כמחליף בדקה ה-65 והיה פעלתן מאוד, אך לא הצליח להכריע את המשחק, שנכנס להארכה.

המצב הכי מסוכן בהארכה היה הבעיטה של בלילי, שנהדפה ע"י השוער של האורחים והמשחק הוכרע רק בבעיטות עונשין מ-11 מטרים.

בלילי היה הראשון שכבש בפנדלים עבור סיבאספור, אחרי ששני הפנדלים הראשונים נהדפו ע"י השוערים. פטקוביץ השוער של סיבאספור כיכב עם שלוש עצירות פנדלים, ואיפשר לקמאנן לכבוש את הפנדל הרביעי ולהעלות את סיבאספור לחצי הגמר על חשבון גלטסראיי אחרי ניצחון 1:3 בפנדלים.

עושה רושם שהשילוב בין קמאנן לבלילי, בהחלט מצדיק את עצמו בסיבאספור והשניים זוכים לתשבוחות גדולות בתקשורת התורכית על הצטיינותם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק