מבצע גביע יצוק

הקבוצה מבירת הנגב זכתה הערב בגביע הטוטו של הליגה הלאומית אחרי ניצחון 0:1, אחרי הארכה על מכבי הרצליה. דודי פדלון העניק תואר ראשון לאלונה ברקת. הפועל חיפה והפועל ר"ג נפרדו בתיקו מאופס

יום שלישי 03 פברואר 2009
אשר גולדברג
הפועל ב"ש ומכבי הרצליה נפגשו הערב באיצטדיון וינטר למאבק על תואר מחזיקת גביע הטוטו של הליגה הלאומית. הרצליה זכתה בתואר לפני כשנתיים, כשזכתה בגביע הטוטו של ליגת העל, לעומת זאת, בבאר-שבע לא ראו תואר כבר 12 שנים.

המשחק לא התעלה לרמת גבוה והקבוצות הגיעו למספר מועט של מצבים. בדקה השלישית הגיעו הבאר-שבעים להזדמנות מצויינת כשאוהד קדוסי קיבל כדור ארוך וכבש, אך השער נפסל בטענת נבדל. המשחק נשלט ברובו בצורה אופטית על-ידי ב"ש של גיא לוי, אך מבלי שהגיעו להזדמנויות ממשיות להכניע את שוער הרצליה, איתמר ניצן.

בדקה ה-90 קיבלה הרצליה הזדמנות לקחת את כל הקופה: אלי ביטון בעט מ-25 מטרים, אך הכדור חלף סמוך לשערו של אסי רחמים, והקבוצות ירדו מהמגרש בתום 90 דקות בתוצאה 0:0 מאכזבת.

בדקה ה-99 נשברה הבצורת: כדור קרן של זיו כבדה מצא את ראשו של דודי פדלון שנגח במדויק לרשת של הרצליה. 0:1 לב"ש. בדקה ה-120 מנע אסי רחמים את השיוויון של הרצליה, אחרי בעיטה של שוקי נגר.

כאמור, בסיום 120 דקות, הפועל באר-שבע היא מחזיקת גביע הטוטו של הליגה הלאומית והקבוצה גם זכתה בסכום נאה של 650 אלף ש"ח.

"מישהו היה צריך לנצח - ואנחנו ניצחנו", סיכם גיא לוי את המשחק בצורה מושלמת. בסיום המשחק פירגן יו"ר הרצליה, אריאל שיימן, לאדומים מב"ש: "אחרי הקסאמים והגראדים - מגיע להם לשמוח ואני מפרגן להם".

הפועל באר שבע: אסי רחמים, אילוז (חנן פדידה, 71), אלול, נדב קידר, פדלון, דנדי אוקונגו, בונפלד, כבדה, מליקסון, סימיוני (אורן נסים, 64), קדוסי (זרקו, 120).

מכבי הרצליה: מסיקה, קנט, גביש, רק לביא (רגב וולק, 59), נגר, אושרי אלפסי, אסי משיח, קריספיס, שי ביטון (אלי ביטון, 79), רפא בניטז (גונזאלס, 62), ויקטור קאר.


לא גשם ולא שערים

אחרי שהמשחק שהיה מתוכנן להיערך בשבת בין הפועל חיפה, מוליכת הליגה הלאומית, להפועל ר"ג, החמישית בטבלה, נדחה בעקבות הצפת המגרש בקריית אליעזר, נפגשו שתי הקבוצות הערב למפגש דחוי.

המשחק היה דל באירועים והתנהל מול איצטדיון כמעט ריק. בדקה ה-76 הורחק בצהוב שני, יוסי דורה, קשרה של חיפה. דקה לאחר מכן הגיע ההזדמנות הטובה ביותר במשחק כולו, כאשר הישאם קיוואן בעט בעיטה חופשית שזעזעה את משקופו של רפי כהן. 0:0 משמים בסיום.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק