עוזי שעייה נקרא לקנדה

אלכס שניידר ביקש מהמנכ"ל להגיע אליו לקנדה לצורך קבלת תכנית העבודה לעונה הבאה. נמני ימשיך בראש המערכת כשעל הפרק גם מחלקת הנוער ומוזיאון מכבי ת"א.

יום רביעי 04 פברואר 2009
אשר גולדברג
מנכ"ל מכבי ת"א, עוזי שעייה, המריא לקנדה לפי הזמנתו של אלכס שניידר, לפגישה בנושא תכנית העבודה לעונה הבאה. כבר הלילה צפוי הבעלים להפגש עם המנכ"ל, כשבעדיפות ראשונה יעמדו הנושאים הכספיים והמקצועיים של המועדון.

לשניידר תכנית מסודרת שהוכנה על-ידי אנשיו, כשגם תכניות העבודה של היו"ר אביב בושינסקי ושל המנכ"ל, בתיאום עם אבי נמני - ידונו בפגישה.

שניידר מתכוון לקצץ ב-40% את התקציב לקבוצה הבוגרת, אך ינייד את שאר התקציב לטובת מחלקות בנוער והקמת אקדמיית כדורגל בנוסח זו של צ'לסי האנגלית. האקדמיה בראשותו של ניר לוין, אמורה לקום בתקציב של 10 מיליוני שקלים בבית הספר החקלאי 'מיקווה ישראל', בסמוך לקרית שלום.

שניידר מתכוון גם להקים מוזיאון היסטורי של מכבי ת"א. המוזיאון צפוי להיות פתוח לביקורים וסיורים ויוצגו בו פריטים ותמונות של המועדון מתוך 102 שנות קיומו. מבחינת אלכס שניידר, בראש סדרי העדיפויות, נמצאת התכניות המקצועיות לעונה הבאה, שבראשה יעמוד אבי נמני והכוונה היא לטפל כבר בזמן הקרוב בשיחרורם של מספר שחקנים זרים וישראלים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק