מכבי בברסה, האוהדים בבאסה

אוהדי מכבי כועסים על הקבוצה, שלא סיבסדה את הנסיעה למשחק החוץ החשוב מול ברצלונה ומכבי תצטרף להסדר הערב בלעדיהם. רענן כץ יציע לדיור פישר הארכת חוזה במועדון הצהוב

יום חמישי 05 פברואר 2009
שלמה חסיד
 מכבי ת"א תשחק הערב בברצלונה באחד המשחקים החשובים שלה העונה. אחרי הניצחון הקליל על אלבה ברלין, במכבי יודעים שמול ברצלונה מצפה להם משחק קשה בהרבה. 

מכבי תנסה להפתיע בברצלונה, אך תצטרך לעשות זאת בלי גיבוי של האוהדים שלה, שלא טסו עם הקבוצה לברצלונה, בשל העלויות הגבוהות.

אוהדי מכבי מאוכזבים מהעובדה שמכבי לא הקלה עליהם במחירי הטיסה לעיר האטרקטיבית. אילן השועל, שרגיל לנסוע עם מכבי למשחקי החוץ שלה, נשאר הפעם בבית. 

האוהד המסור של הקבוצה הסביר מדוע בחר להישאר בבית: "פנינו למכבי וביקשנו להצטרף לנסיעה, אולם מכבי נקבה בסכום של אלף דולר כדי לטוס. כמובן שאף אוהד לא יכול להוציא סכום כזה על נסיעה ולכן רק שני אוהדים נסעו עם מכבי, אחד שהוא סטודנט ושילם 400 דולר והשנייה דיילת. רצינו להוציא הרבה אוהדים אבל בסכומים האלה אי אפשר לנסוע וחבל. אני חושב שיכלנו לעזור למכבי במשחקה החשוב".

מי שנחת בברצלונה הוא הבעלים רענן כץ, שהגיע ממיאמי. כץ שוחח עם כוכב הקבוצה בזמן האחרון, דיור פישר ואמר לו: "אחרי שהצענו לאליהו וכספי להאריך את החוזים, אנחנו רוצים להאריך גם את החוזה שלך. למרות שיש לך חוזה לעונה הבאה, מבחינתי אתה שחקן מכבי להרבה שנים".

כץ הסביר ל-telesport: "דיור פישר הוא אחד מעמודי התווך של הקבוצה, אנחנו רוצים אותו להרבה שנים ונשמח להאריך לו את החוזה".

הוא משחק אצלכם תמורת 300 אלף דולר, מה יקרה אם בקיץ יציעו עליו סכום גדול?

"לכל דבר יש מחיר, אבל באופן עקרוני אנחנו רוצים אותו ואחרי אליהו וכספי הוא השחקן הבא שנציע לו הארכת חוזה ונקווה שנסתדר איתו".

צילום: maccabifans.co.il

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק