צוברי יישא את דגל המכביה

שחר צוברי, אלוף אירופה הטרי בשייט דגם ניל פרייד, נבחר להיות נושא דגל ישראל בראש המשלחת הישראלית בטקס הפתיחה של המכביה, ב-13 ביולי.

יום שני 29 יוני 2009
שלמה חסיד

 הוועד האולימפי בישראל , האחראי על משלחת ישראל למשחקי המכביה ה-18 בישר הבוקר לגולש שחר צוברי, אלוף אירופה הטרי, על כך שהוא  נבחר להיות נושא דגל ישראל בראש המשלחת הישראלית בטקס הפתיחה של המכביה, ב-13 ביולי.כ-1000 ספורטאים ייצעדו בטקס הפתיחה באיצטדיון רמת גן. סה"כ מונה משלחת ישראל למכביה כ-2200 ספורטאים.

"שחר צוברי ריגש בקיץ שעבר לא רק אӪ אזרחי ישראל, אלא גם את היהודים בתפוצות ברגעים בהם עמד על פודיום המדלסיטים בבייג'ין, והיה למדליסט הששי של ישראל בכל הזמנים אחרי יעל ארד,אורן סמדג'ה מיכאל קולגנוב, גל פרידמן ואריק זאבי. לא מכבר  הוא
הוכתר,כאן בתל אביב לאלוף אירופה .  צוברי הוא אחת מהתקוות האולימפיות של ישראל והתקדמותו המקצועית מוכיחה כי לונדון .2012 מחכה לו . אנו בטוחים שעשרות אלפי הצופים באיצטדיון ומאות האלפים שיצפו בשידור הטקס בבית יוקירו לו תודה" אמר צבי ורשביאק  יו"ר הוועד האולימפי בישראל.

שחר צוברә היה נרגש מאד כשאפרים זינגר מנכ"ל הוועד האולימפי הודיע לו  לפני כשעה על הבחירה,ואמר: "אני מופתע מאד מהכבוד הגדול והערכה הרבה שהוועד האולימפי בישראל העניק לי. אני חש גאווה גדולה לשאת את דגל ישראל, באולימפיאדה של היהודים. אינני יכול להסתיר אתĠהתרגשותי הגדולה" הגיב צוברי שלקראת סוף יולי יצא למחנה אימונים באתר השייט האולימפי החדש בלונדון, שם תתקיים בספטמבר אליפות העולם.


תגובות

טלספורט בפייסבוק