אין מה להגיד אחרי משחק כזה

במכבי מאוכזבים מהתוצאה אך גם מודעים להבדלי הרמות שבאו לידי ביטוי בתבוסה בברצלונה. גרשון: "ברצלונה תסיים ראשונה בבית". שמעון מזרחי על המחאה הפוליטית: "זה יצויין בדו"ח המשקיף"

יום חמישי 05 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

אכזבה גדולה בקרב שחקני מכבי והצוות המקצועי, אחרי התבוסה בברצלונה 65:85. פיני גרשון אמר בסיום: "אני לא רוצה סיטואציה בה ברצלונה לא תסיים ראשונה. הם שיחקו מצוין ושלטו ברוב שלבי המשחק". פיני סיכם את המשחק בקצרה ואמר: "ברצלונה עצרו את המשחק שלנו והגיע להם לנצח, אין מה להגיד מעבר לזה".

פסקוואל, מאמן ברצלונה, אמר בסיום המשחק: "אחרי ההפסד מול ריאל, היה קריטי עבורנו לנצח את מכבי. זה היה משחק מול קבוצה מנוסה, אבל שיחקנו חזק וקשוח והניצחון הושג בצדק כשגם ההפרש הגבוה הוא מפתח לקראת המשחק המסיים בת"א".

יניב גרין: "ברצלונה שיחקה אגרסיבי וסגרו את המשחק הרגיל שלנו. הגיע להם לנצח, נסיק את המסקנות ונארח אותם בתל-אביב במטרה לנצח". ד'אור פישר: "הפריצה למגרש לא השפיע עלינו, אנחנו צריכים להלחם יותר ולעבוד קשה - בסוף אנחנו נשתפר". עמרי כספי: "הרבה קבוצות יפסידו פה, המשחק ההתקפי שלהם הרג אותנו והאגרסיביות שלהם הביאה להם את הניצחון".

שמעון מזרחי התבטא בסיום המשחק בנושא פריצת המפגינים למגרש, ואמר: "חבל שזה קורה בספורט. המשקיף של היורוליג ציין את האירוע בדו"ח שלו והעניין יטופל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק