אנדרסון להרכב - חרזי ליציע

מכבי חיפה סיימה את ההכנות למשחק מול הכח עמידר ר"ג. הבלם הניגרי החדש, אנדרסון ווסט, יכלל לראשונה בסגל וצפוי אף לפתוח בהרכב. אלון חרזי יישב ביציע

יום שישי 06 פברואר 2009
אשר גולדברג
במכבי חיפה סיימו את ההכנות למשחק מול הכח עמידר רמת-גן (19:00, ספורט 1). אלישע לוי צפוי לערוך שינוי אחד בהרכב בהשוואה לזה שפתח מול מכבי ת"א, כשליאוניד קרופניק יירד לספסל לטובת הבלם הניגרי החדש, אנדרסון ווסט, שיכלל בהרכב כבר בהופעה הראשונה בסגל הקבוצה.

בירם כיאל יפתח שוב על הספסל, בעוד שלומי ארבייטמן ימשיך לקבל קרדיט בהרכב לצידו של פאנטיני. אוסיי ראנספורד חזר ארצה ממשחקי הנבחרת הצעירה של גאנה וימתין להזדמנות מהספסל.

שיחת היום במועדון היא אי-הכללתו של אלון חרזי בסגל למשחק מול הכח. לראשונה מזה זמן רב, לא ייכלל הבלם הותיק בסגל - כשהוא כשיר למשחק. "אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה לא שיחקתי. הופתעתי בהתחלה, אבל אני מכבד מאוד את ההחלטות של אלישע", אמר הבלם.

הרכב משוער: דוידוביץ'; אפק, ווסט, קינן, מסיללה; קולמה, בוקולי, רפאלוב, ארבייטמן, יניב קטן, פאנטני.

בהכח עמידר ר"ג, דודו דהאן צפוי לפתוח עם הרכב זהה לזה שפתח בשבוע שעבר מול מכבי נתניה, למעט גל לוי, שנמצא בספק למשחק עקב פציעה. מיקל טוקורה, צפוי לפתוח במקומו של לוי, במידה וזה לא יהיה כשיר. דהאן היה מרוצה מהיכולת של שחקניו מול נתניה ושואף להגיע לחיפה במטרה לנצח. תומר חליבה, שנפצע במשחק מול נתניה, כשיר ויפתח בהרכב.

הרכב משוער: מאייבי, חליבה, פונטורמלי, חדד, ראש, טיבי, אונגר, טוקורה, פור, אבו עראר, נואפור.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק