סופית: זנדברג בהפועל תא

פירסום ראשון: קשרה של בית"ר ירושלים, מיכאל זנדברג סיכם בשורות ה"האדומים" ויצטרף לאימוני הקבוצה כבר מߗר. לדדי בן דיין ניתנה ארכה עד יום שישי להחליט אם הוא עובר למתחם חודורוב

יום רביעי 01 יולי 2009
אשר גולדברג

מיכאל זנדברג הוא שחקן הרכש הראשון של האדומים לעונת 2009/10. זאת לאחר שתנאי העברתו סוכמו בין השחקן לקבוצה מוקדם יותר הבוקר.

כפי שפורסם לראשונה ב-telesport, הקשר קיבל אתמול אולטימום מראשי הפועל ת"א, להחליט עד היום האם הוא נענה להצעה הכספית של הקבוצה ומוכן לחתום בקבוצה. 

זנדברג יחל להתאמן עם יתר חבריו לקבוצה כבר מחר, לאחר שיעבור את הבדיקות רפואיות. זנדברג החל את הקריירה שלו בליגת העל במדי הפועל פ"ת, אליה הוߐ הגיע מהפועל ר"ג. 

הוא שיחק במדי פ"ת חמש עונות, וממנה נקנה בכסף גדול ע"י מכבי חיפה, עימה הוא זכה בשלושת אליפויות רצופות תחת שרביטו של רוני לוי. 

ב-2006 זנדברג נקנה ע"י ארקדי גאידמק וזכה בבית"ר בשתי אליפויות ובכך השלים זכייה בחמש אליפויות רצופות בחיפה ובבית"ר. הוא זכה עם בית"ר גם בשני גביעי המדינה ונבחר לשחקן העונה לפני שנתיים. העונה האחרונה היתה אחת העונות החלשות של זנדברג, אך בהפועל מקווים שהוא יחזור לכושרו הטוב תחת אלי גוטמן.
היום הושג הסיכום וזנדברג אמר לאתר הרשמי: "אני מאושר שהסתיימו השיחות ואוכל להתחיל לעבוד, הפועל ת"א היא קבוצה גדולה עם קהל מדהים ואני רק מחכה לרגע שאוכל להוכיח את עצמי במדים האדומים"

דדי בן דיין, מגינה השמאלי של מכבי נתנߙה ונבחרת ישראל, אמור להביא את השחרור שלו מקבוצתו. בשיחה שקיים בן דיין עם  קצרה, הובהר למגן השמאלי שחוזה של 3 שנים ממתין לו, אבל האדומים לא ינהלו שום מו"מ מול דניאל יאמר. בן דיין הבטיח כי הנושא ייסגר כבר בתוך יום או יומיים.

&nbsŰ;  
  


דדי בן דיין

הפועל ת"א תשאיר בשלב זה את סמואל יבואה, אחרי שהתברר לה שנכון לאתמול אין על השחקן שום קופץ רציני בסכומים שהיא דורשת. ההצעה הגבוה ביותר היא 300 אלף יורו, מהלך שאלי טביב אינו מוכן לבצע.

לאימונים חۖר אחרי 3 ימים של מחלה המגן השמאלי, יגאל אנטבי.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק