שטראובר ובן דיין נשארים בארץ

מכבי נתניה יוצאת למחנה אימון באנטליה ללא שניים משחקניה הבכיריӝ- השוער לירן שטראובר והמגן דדי בן דיין, שנשארים בארץ על פי החלטתו של דניאל יאמר

יום רביעי 01 יולי 2009
אשר גולדברג
מכבי נתניה תמריא הלילה לאנטליה למחנה האימון של הקבוצה, לקראת המפגש עם סליימה ממלטה בשלבי המוקדמות של הליגה האירופית. 

שניים משחקניה הבכירים של הקבוצה, השוער לירן שטראובר והמגן דדי בן דיין לא יטוסו עם הקבוצה, על פי החלטתו של דניאל יאמר, שהבהיר להם כי עליהם לחפש קבוצה. הקשר רביד גזל עשוי להצטרף לחבריו בטורקיה במידה ויגיע להסכם עם ראשי המועדון.

גם השוער דורון רוזנקוביץ' לא ייצא עם הקבוצה למחנה האימוןȠלאחר שקיבל הודעה שעליו לחפש קבוצה. לשוער אושר להמשיך ולהתאמן במסגרת הקבוצה כשהיא מתאמנת בארץ. 

מאמן הקבוצה נתי עזריה אמר הערב: "לאחר שבוע של אימונים אינטנסיביים אנחנו יוצאים למחנה אימון שיכלול גיבוש, עבודה על טקטיקהȬ כושר גופני והכנה מקסימאלית מול הקבוצה המלטזית ולליגה. המחנה יסייע לגיבוש וחיזוק הקשר בין הצעירים שהצטרפו לבין הבוגרים שמשחקים בקבוצה".

סגל היוצאים למחנה האימון: אלמוג כהן, דלה ימפולסקי, אמייה טגה, טל מעבי, מעוז סמיה, קלמי סבן, שניר גואטה, שלו מנשה, איתי שכטר, זאביק חיימוביץ', דניאל ליפשיץ, אוראל דגני, תום מנשרוב, חן עזרא, אלון וייסבורג, ריף מסיקה, עומרי בן הרוש, גיא אבנד, פיראס מוגרבי, טארס שולקובסקי, טארק נאטור, עומר פרץ, ביבאן פרנסמן ואחמד סבע. 
Ȋ

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8