וילנואבה וגורדון חתמו בדטרויט

NBA: ג'ו דומארס ודטרויט ביצעו הלילה שתי החתמות ענק, כאשר צירפו את בן גורדון, כוכבה של הבולס וצ'רלי וילנואבה, כוכבה של מילווקי. ראשיד וואלאס ואלן אייברסון יעזבו

יום חמישי 02 יולי 2009
אסף בילגורי
 פתיחת העונה הסדירה ב-NBA עדיין רחוקה, אבל הקבוצות לא מבזבזות יותר מידי זמן ומעבירות הילוך בשוק ההעברות. אחרי הטרייד ששלח את שאקיל לקליבלנד ואת וינס קרטר לאורלנדו, הלילה יצא אל הפועל אולי הטרייד הכי גדול ומעӠיין.

דטרויט פיסטונס, שנכשלה להעפיל לגמר המזרח בעונה שעברה, אחרי שבע עונות ברציפות שעשתה זאת, הודיעה הלילה על החתמתם של בן גורדון משיקגו בולס ושל צ'רלי וילנואבה ממילווקי.

גורדון, הגארד והשוטר המצויין של שיקגו יקבל חוזה לחמש עߕנות, שינוע בין 55-60 מיליון דולר, כאשר וילנואבה, הפורוורד הנהדר של מילווקי, יחתום גם הוא על חוזה לחמש עונות תמורת 40 מיליון דולר.


בן גורדון ̨מימין) עובר לקבוצה של דומארס

וילנואבה וגורדון סירבו שניהם לחתום על חוזים מחודשים בקבוצות שלהם והפכו לשחקנים חופשיים. דטרויט ניצלה את העובדה שמותר להחתים שחקנים חופשיים רק עד השמיני ביולי ושמה את ידה על שניים מהשחקנים הטובים בליגה.

גורדון, שנבחר שלישי בדראפט 2004 ע"י שיקגו, הוביל את הבולס בנקודות בכל אחת מארבע העונות האחרונות. הוא רשם ממוצעים מרשימים של 20.7 נקודות למשחק ב-45.5 אחוזים מהשדה בעונה שעברה, והוא נחשב לאחד מהקלעים הטובים בליגה.

וילנואבה, өנבחר שביעי בדראפט ע"י טורונטו ב-2006, שיחק בשלוש העונות האחרונות במדי מילווקי באקס, בה הוא קלע בממוצע 16.2 נקודות למשחק ואסף 6.7 ריבאונדים בעונה החולפת.

לדטרויט יש הרבה כסף לבזבז מאחר וחוזיהם של אלן אייברסון וראשיד וואלאס הסתיימו והשניים̠חופשיים לחפש קבוצה חדשה. 

ג'ו דומארס, האיש הקובע בדטרויט, פיטר ביום שישי האחרון את המאמן מייקל קרי ובקבוצה ממשיכים לחפש לו מחליף.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1