ארויו הוא נפילת ענק

גורם במכבי תל אביב: "ארויו הוא ממש נפילה, אני לא זוכר נפילה כזו במכבי". מקורב לפיני גרשון: פיני אמר שארויו לא תואם את פילוסופית המשחק שלו וספק אם סגנון הכדורסל שלו מתאים לאירופה

יום ראשון 08 פברואר 2009
שלמה חסיד
 מאז המשחק הכושל מול ברצלונה, גורמים בכירים במכבי ת"א, מותחים ביקורת גלוייה על קרלוס ארויו, שלא מספק את הסחורה במאני טיים. ארויו שוב היה חלק במשחק חוץ קריטי והסתפק ב-9 נקודות בלבד.

הבעלים רענן כץ עשה זאת הבוקר ב"ידיעות אחרונות", אולם בשיחות סגורות הצהובים משחררים קיטור בצורה חריפה מאוד על ארויו, שקיבל חיזוק בדמותו של די בראון אבל עדיין לא נכנס לעניינים.

גורם במכבי אמר היום ל-telesport: "ארויו הוא ממש נפילה, אני לא זוכר נפילה כזו במכבי, פשוט נפילת ענק. שחקן שעלה כך כך הרבה אבל נותן כל כך מעט. אם הוא חושב שהבאנו אותו בשביל שיצטיין מול אלבה ברלין, יש לו טעות"

פיני גרשון וארויו לא משדרים על אותו גל. המאמן הצהוב טען בפני מקורביו שארויו לא תואם את פילוסופית המשחק שלו וספק אם סגנון הכדורסל שלו מתאים לאירופה. 

שחקן נוסף במכבי שיש לו חשבון פתוח עם ארויו הוא מרקוס בראון, שנראה אובד עצות מול סגנון המשחק של ארויו, שלא תואם את סגנונו של בראון ובין השניים אין כימיה. 

במכבי די מיואשים מהאפשרות שיגיעו השנה לפיינל - פור וכפי שנכתב ב-telesport, את החיזוק שעשו בפגרה, הם עשו על מנת לבלום את הפועל ירושלים קודם כל ורק אחר כך בניסיון להעפיל לפיינל - פור בברלין. 

תמונות: באדיבות maccabifans

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק