קנדה בחוץ לקראת ביתר

הושלמו ההכנות למשחק מחר בין האדומים לבית"ר י-ם. שבוע אחרי שנענשה בשני משחקי ללא קהל וקנס של 12 אלף שקלים, החליטו האדומים לערער על העונש. כתובות נאצה במתחם חודורוב

יום ראשון 08 פברואר 2009
אשר גולדברג
כמיטב המסורת לפני מפגש בין הפועל ת"א לבית"ר י-ם, גילו הבוקר אנשי הפועל ת"א כתובות נאצה במתחם חודורוב. הכתובות שרוססו במהלך הלילה, כוללות גידופים ונאצות כנגד האדומים וחתומות L.F. -  לה פמיליה, ארגון אוהדי בית"ר.

אחרי שבמפגש הקודם במחזור ה-8 באיצטדיון טדי, ניצחו האדומים מצמד של סמואל יבואה בדקות הסיום, מחר תאחר הפועל ת"א בבלומפילד את בית"ר ירושלים למשחק ליגה חשוב ביותר לשתי הקבוצות. בית"ר תרצה לחלוף על פני האדומים בטבלה ולכבוש את המקום השלישי בדרך לחזרה למאבק על האליפות. הפועל תנסה לשמור על המקום השלישי והפער הסביר מחיפה ובנוסף, לעצור את המומנטום השלילי שהחל בהפסד למכבי ת"א בדרבי גביע הטוטו ונמשך בתבוסה לבני יהודה בדרבי הקטן.

אלי גוטמן צפוי לפתוח עם דגלאס דה-סילבה בעמדת המגן הימני, במקומו של עמרי קנדה המאכזב, כשאלין טופוזאקוב יפתח כבלם. בן לוז צפוי לפתוח במקומו של מהראן להלה.

הרכב משוער: אניימה, דה סילבה, טופוזאקוב, באדיר, אנטבי, אבובטול, נאתכו, ורמוט, טלקיסקי, לוז וסמואל יבואה.

אבירם ברוכיאן כשיר וצפוי לפתוח בהרכב של ראובן עטר, בעוד אריק בנאדו ועידן טל יעדרו עקב צבירת כרטיסים צהובים. שמואל קוז'וקין צפוי לפתוח בהרכב בעוד טרם ברורה זהותו של השוער שיפתח במשחק.

הרכב משוער: הרוש (קאלה), אלברז, דנין, אמסלם, גרשון, קוז'וקין, פרננדס, ברוכיאן, ורד, בן-שושן, ברק יצחקי.


האדומים מערערים

הפועל ת"א החליטה לערער על העונש שספגה בשבוע שעבר בועדת המשמעת. הקבוצה הועמדה לדין בעקבות השלכת שקית גרעינים לעבר שחקן מכבי נתניה, שליו מנשה, וספגה עונש של שני משחקים ללא קהל על תנאי ועוד קנס של 12 אלף שקלים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק