ביזיון: ההמנון הנורבגי לא נשמע

בלעדי: איגוד הכדורסל מתגאה באירוח אליפות אירופה באילת, אולם כבר לפני המשחק הראשון נרשמה פאשלה גדולה. המנון נורבגיה לא נשמע. הנערות גורם באיגוד הכדורסל: זו בושה וחרפה. ישראל ניצחה את דנמרק

יום חמישי 02 יולי 2009
שלמה חסיד

אם לא ידעתם, בישראל החלה היום אליפות אירופה לנערות דרג ב'. מדובר בפעם הראשונה מזה שנים רבות, בו מצליח איגוד הכדורסל לזכות באירוח אליפות אירופה.

אולם כבר לפני המשחק הראשון בטורניר התסבכו ראשי האיגוד בפאשלה גדולה ששמורהȠעד כה רק לראשי ההתאחדות לכדורגל.

לפני המשחק הפותח את הטורניר בין בוסניה לנורבגיה התייצבו שחקניות שתי הנבחרות על  המגרש במרכז בגין באילת. ההמנון הבוסני נשמע להנאת הצופים והמשתתפות, ואילו מערכת הקול במקום נדמה כשהגיע התור להמנון הנורבגי.
השחקניות הנורבגיות המתינו מספר דקות, חלקן נראו המומות, נציגי איגוד הכדורסל ניסו לסדר את התקלה, אך ללא הצלחה.

 בכיר באיגוד הכדורסל שהיה במקום אמר: "זו הייתה בושה וחרפה". דובר איגוד הכדורסל, מוטי אקסמיט, הסביר ש&q͵ot;מדובר בבעיה טכנית".  

 תזכורת- לפני חמש שנים אירחה נבחרת הכדורגל של ישראל את נבחרת קרואטיה במשחק ידידות בירושלים. גם אז, לא נשמע ההמנון הקרואטי והדבר גרר תגובות רבות בקרוב בכירים בהתאחדות על ההתנהלות הטכנית של ראשי ההתאߗדות לכדורגל.

והיה גם כדורסל. נבחרת הנערות (עד גיל 18) של ישראל פתחה ברגל ימין את משחקיה באליפות , כשניצחה את דנמרק 55:66. כוכבת המשחק הייתה אביגיל כהן מרמה"ש שקלעה 28 נקודות, קטפה 13 ריבאונדים ומסרה 2 אסיסטים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8