הנבחרת עשתה התקדמות

גל אלברמן, במסיבת עיתונאים לקראת המשחק ביום רביעי מול הונגריה: "כולנו מגיעים נחושים לנצח". קשטן יתרגל מערך התקפי עם גולן ובן סהר בחוד, כהכנה למשחק הביתי מול יוון בסוף חודש מארס

יום שני 09 פברואר 2009
אשר גולדברג

נבחרת ישראל מתכנסת הערב (שני) לאימון ראשון לקראת המשחק הידידותי ביום רביעי נגד אוקראינה. 

המאמן דרור קשטן ויד ימינו, משה סיני ינצלו את המשחק מול הונגריה כהכנה אחרונה לצמד המשחקים החשובים מול יוון במוקדמות מונדיאל 2010. המשחק הראשון בסוף חודש מארס ייערך באיצטדיון ר"ג והגומלין כעבור 4 ימים באי כרתים.

גל אלברמן ומאור בוזגלו, השתתפו הצהריים במסיבת עיתונאים מאולתרת, שנערכה לקראת המשחק ביום רביעי.

גל אלברמן, שנחת מגרמניה, אמר לקראת המשחק: "כולנו מגיעים לנבחרת נחושים ורוצים לנצח. יש הבדלי רמות בין הכדורגל האירופי לכדורגל הישראלי, אבל דשו בזה מספיק. כולם מכירים את הכדורגלנים שלנו שמשחקים  ברחבי אירופה, אם זה בבלגיה, בהולנד או באנגליה. מעבר לזה גם ברמה הקבוצתית אני חושב שעשינו התקדמות בתור נבחרת"

על המשחק מול הונגריה: "אנחנו נתרגל במשחק הזה דברים שאנחנו רוצים לעשות מול יוון. מה שחשוב מבחינת התוצאה זה כמובן שני המשחקים מול יוון".

קשטן מתכוון להוציא משני המשחקים מול היוונים 4 נקודות, והוא יעלה במערך התקפי במשחק הביתי בר"ג, במטרה ברורה להשיג ניצחון.

בהעדרו של אליניב ברדה הפצוע, קשטן יבחן את הצמד הקדמי בן סהר ועומר גולן. המאמן הלאומי יחליט לפי שני האימונים אם להמשיך עם סלים טועמה בקישור השמאלי, למרות שהשחקן אינו משחק בליגה ובקבוצתו סטנדארד ליאז' כבר מספר חודשים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק