4

חלום של כל כדורגלן

אייל גולסה מתקשה לעכל את הדרך המהירה שעשה לבוגרים של מכבי חיפה: "הגעתי כדי לשחק בקבוצת הנוער ופתאום מצאתי עצמי משולג בקבוצה הבוגרת. הכל קרה כל כך מהר ובהפתעה. אני בתוך חלום מדהים"

שבת 04 יולי 2009
אשר גולדברג

השחۧן הצעיר ביותר בסגל של מכבי חיפה, אייל גולסה, אשר בגיל 16 עלה לבוגרים והספיק מאז לרשום תואר אליפות, הופעה בגמר גביע המדינה ובקרוב השתתפות במוקדמות גביע האלופות, התפנה לראיון עבור האתר הרשמי של מכבי חיפה במהלך מחנה האימונים של קבוצתו באוסטריה.

ߒולסה פתח ואמר: "כדי להגיע למשהו אני חייב לעבוד קשה. יהיה לי עוד מספיק זמן לחופשות וכייפים אחרים שבני גילי נהנים מהם. למדתי בעונה שעברה שבמכבי חיפה אין רגע דל וקיבלתי את הבמה הכי טובה".

הקשר סיפר על תחילת הדרך: "הגעתי למכבי חיפה כדי לשחק בקבוצת הנוער ופתאום אני מוצא את עצמי משולב בקבוצה הבוגרת. הכל קרה כל כך מהר ובהפתעה. הייתי בתוך חלום מדהים, הופעתי בהרכב של הקבוצה מספר אחת בארץ, חוויתי משחקי עונה מול מספר צופים מדהים, שיחקתי בגמר גביע, ממש חלום של כל כדורגלן".

גולסה לא שכח לפרגן לקהל הירוק: "הקהל של מכבי חיפה מפרגן לי בכל מקום. כבר במשחק הראשון הם חיברו שיר לכבודי וכל החברים בבית הספר ובקבוצה שרים לי בכל הזדמנות. אני מקבל מהם המון אהבה ועושה הכל כדי להחזיר להם במגרש".

על מחנה האימון אמר גולסה:Ġ"כולנו עובדים כאן באוסטריה קשה מאד. מצפה לנו עונה ארוכה ולא קלה בכל המסגרות, גם בארץ וגם באירופה. המעמד שלנו כאלופים מחייב וכולם ודאי ינסו לנצח אותנו. באופן אישי אני רוצה להמשיך ולהתקדם במכבי חיפה ולהצליח איתה בכל המשחקים והמעמדים. טעמתי ונדלקתי"̻.

לסיכום, אמר הקשר: "כרגע אני בחלום. השאיפה היא לשחק באירופה ברמות הגבוהות, וזאת שאיפה של כל אחד, אבל אני אוהב את מכבי חיפה, נהנה פה בצורה בלתי רגילה. אירופה זה סוג אחר של חלום אבל בארץ אני רוצה לשחק רק במכבי חיפה".

צילߕם: מכבי חיפה, האתר הרשמי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק