מחפשים שחקנים עם אופי

דרור קשטן ערך את מסיבת העיתונאים לפני משחק ההכנה מחר מול נבחרת הונגריה. לגבי אי זימונם מצטייני ליגת העל וליגיונרים כמו בלילי: "אנחנו מחפשים שחקנים עם אופי, הסגל לא קבוע"

יום שלישי 10 פברואר 2009
אשר גולדברג

המאמן הלאומי, דרור קשטן, כינס היום את מסיבת העיתונאים לקראת משחק ההכנה מחר, איצטדיון רמת-גן, מול נבחרת הונגריה. זהו משחק ההכנה האחרון של נבחרת ישראל לקראת המפגש הכפול מול יוון במוקדמות מונדיאל 2010, משחקים שיערכו ב-28.3 וב-1.4.

במרכז מסיבת העיתונאים נשאל המאמן הלאומי לגבי אי זימונם של מספר שחקנים המצטיינים בליגת העל, כמו דוד רביבו ויניב קטן, וכן על ליגיונרים ובראשם פיני בלילי המצטיין במדי סיבאספור, מוליכת הליגה הטורקית.

קשטן ענה על כך בהרחבה: "לא אזמין שחקנים סתם בשביל שישבו על הספסל, צריך להתחשב ברגשות של השחקנים. השחקנים האירופאים הם שלד נבחרת ישראל, הם מתאמנים ברמה אחרת משחקני ליגת העל".

לגבי פיני בלילי אמר דרור קשטן, מאמנו בעונת הדאבל בהפועל ת"א: "מי המציא את פיני בלילי? אני מכיר את פיני ואת היכולות שלו, אם אחשוב שהוא מתאים הוא יהיה בסגל הנבחרת".

"בחודשיים האחרונים מתנהל קמפיין נגד אי זימונם של מספר שחקנים. אני כמובן קשוב לכל מה שקורה ושומע את הקריאות והשאלות לגבי אי זימון שחקנים אלה". אמר קשטן והמשיך: "לא אתייחס לגבי זימונם או אי זימונם של שחקנים, אני שמח שיש שחקנים ששואפים להשתייך לסגל הנבחרת. זה מראה על הדרך שנעשה פה".

"לירן שטראובר, שוער שלישי בסגל הנבחרת, ממשיך להתייצב רק כדי להיות חלק מהאווירה. זה מראה על מחויבות. יוסי בניון עלה לשחק עם זריקות וסיכן את עצמו, זריקות שאף אחד כאן לא היה מוכן לקבל".

לצד דרור קשטן ישבו וכן היו הראשונים לשאול את המאמן בר וניצן אביטן, בני 9 מזכרון יעקב החולים בסוכרת נעורים, מחלה שבנבחרות ישראל ובהתאחדות לכדורגל בחרו לאמץ ולסייע ככל האפשר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק