אלופת העולם הבאה?

ידידות: צמד חלוצי מנצ'סטר סיטי, אלאנו ורוביניו סידרו לברזיל ניצחון 0:2 על אלופת העולם, איטליה באיצטדיון האמרויות. בטורניר קפריסין סרביה ואוקראינה העפילו לגמר

יום שלישי 10 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
לא יכולת ענקית, אבל מספיק לב ונשמה העניקו לברזיל ניצחון 0:2 על אלופת העולם איטליה במפגש הידידות שנערך באיצטדיון האמרויות באנגליה. כמובן ד"ש מאבו דאבי.

לא כדורגל גדול ליווה את מפגש הענקיות באנגליה, אולם מחצית ראשונה פחות או יותר מדוייקת של ברזיל, פלוס רבע שעה מצויינת העניקו לטוענת לכתר, ברזיל את הניצחון. 

מנצ'סטר סיטי אומנם עדיין לא במקום הראשון באנגליה, אבל שואפת להיות. זה התחיל טוב על ידי חלוץ הקבוצה, אלאנו שתרם את הראשון כבר לאחר 13 דקות, ואילו רבע שעה לאחר מכן, רוביניו, הצטרף לחגיגת השערים וקבע 0:2. איטליה ההמומה ניסתה להחלץ מהמבוכה, אך ללא הועיל. במחצית השנייה עוד היו מספר נסיונות, אך הרשת של ברזיל נותרה יתומה.

 בטורניר קפריסין, הפסידה המארחת 0:2 לסרביה החזקה ואילו אוקראינה גברה 2:3 על סלובקיה ושתיהן יפגשו בגמר. 

לא רחוק מכאן, באי השכן הפסטרולי והיפה קפריסין, גאה לארח טורניר חורפי משובח. סרביה, הנבחרת החזקה ביותר השיגה ניצחון 0:2 על המארחת קפריסין, כאשר מילאן יאנוביץ' כבש את הראשון כבר בדקה ה-25, ושלוש דקות לפני תום המחצית, חלוץ פ.ס.וו לאזוביץ' סגר את הניצחון. 

סרביה תתמודד מול נבחרת אוקראינה, שגברה 2:3 במשחק צמוד על סלובקיה. ולאג'ב (10) כבש לאוקראינה כבש בדקה ה-10, אולם ויטק (44) הצליח להשוות. במחצית השנייה סלז'נוב החזיר את היתרון (48) עבור אוקראינה, אבל שוב חאמסיק (69) איזן לסלובקיה. 8 דקות לסיום סגר מילבסקי (82) את הסיפור בפנדל והעלה את אוקראינה לגמר.

תמונה: gettyimages

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק