קורנפיין קנס גם את עצמו

השחקנים וקורנפיין נקנסו ב-10 אלפים ש"ח כל אחד בעקבות המשחק המביש מול הפועל ת"א. בנוסף איציק קורנפיין ומאמן הקבוצה ראובן עטר נפגשו ויישרו את ההדורים ביניהם

יום רביעי 11 פברואר 2009
אשר גולדברג
הבוקר (רביעי) נפגשו לפני אימון הקבוצה יו"ר המועדון, איציק קורנפיין עם מאמן הקבוצה, ראובן עטר והשניים יישרו את ההדורים ובחרו לצאת לדרך חדשה. השניים הבינו שהמטרה החשובה ביותר כרגע היא גביע המדינה ועל הקבוצה להגיע במצב הטוב ביותר למשחק ביום ראשון מול קריית-שמונה.

ראובן עטר ימשיך נכון לעת עתה כרגיל בקבוצה ועליו לעשות את המוטב ולעבור ללא קושי את משחק הגביע הקרוב.

לאחר מכן ערכו בבית"ר ירושלים אסיפה קבוצתית קשה בעקבות משחק ההפסד 0:4 להפועל ת"א ביום שני בבלומפילד. עם השחקנים דיברו ובישרו על ההחלטה איציק קורנפיין וראובן עטר.

השניים החליטו שכל שחקני הסגל למשחק מול הפועל ת"א ייקנסו כל אחד בעשרת אלפים שקלים וכן תעוכב המשכורת החודשית עד להודעה חדשה. הקנס ניתן על ידי היו"ר, איציק קורנפיין, שהפתיע וקנס גם את עצמו ב-10 אלפים ש"ח.

קורנפיין אמר לשחקנים: "מעל 5,000 אוהדים באו לראות אתכם במגרש וחזרו מבוישים, אפשר היה לראות את חוסר ההתחשבות שלכם בקהל האוהדים הגדול. משחק מול הפועל ת"א זה לא עוד משחק עבור הקהל שלנו".

על שחקני הקבוצה חל איסור להתראיין עד להודעה חדשה וכרגע הקבוצה החלה בהכנות לקראת משחק הגביע החשוב ביום ראשון בקריית-שמונה.

פורסם לראשונה בשעה 13:30 בתאריך 11/02

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק