פאר בחצי הגמר בפטאיה

שחר פאר חוזרת לעצמה בתאילנד. הטניסאית הבכירה שלנו, העפילה לחצי גמר טורניר פטאיה, אחרי ניצחון 2:6,6:4,4:6 על ורה דושבינה הרוסיה. בחצי הגמר תחכה לה ורה זבונרבה, המדורגת חמישית בעולם

יום שישי 13 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

שחר פאר נכשלה בגדול באליפות אוסטרליה, אולם הטניסאית הבכירה שלנו, שצנחה למקום ה-44 בעולם, חוזרת לכושרה הטוב בטורניר פטאיה (סך פרסים של 220 אלף דולרים)

פאר  המדורגת שביעית בטורניר, ניצחה היום (שישי) ברבע הגמר את ורה דושבינה (75 בעולם) הרוסיה 2:6,6:4,4:6 במשחק שארך קצת יותר משעתיים, והעפילה לחצי גמר הטורניר.

במצב של 1:1 במערכות, פאר הצליחה לשבור את דושבינה פעמיים בתחילת המערכה השלישית ועלתה ליתרון 0:3 מהיר, ממנו לא הצליחה הרוסיה לחזור ושחר השיגה ניצחון מרשים.

בחצי הגמר מצפה לשחר רוסיה בכירה הרבה יותר. ורה זבונרבה, הממוקמת חמישית בעולם. שחר תצטרך להיות במיטבה כדי להדיח את זבונרבה, שניצחה בקלות ברבע הגמר את פנג הסינית 2:6,3:6.

במשחק נוסף שנערך היום, הפסידה קרולינה ווז'ניאקי הדנית, שהדיחה את שחר מאוסטרליה, למגדלנה רביקובה הסלובקית 6:1,6:4.  רביקובה תפגוש בחצי הגמר את המנצחת במפגש בין סניה מירזה ההודית לטאנאסוגרן התאילנדית.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק