היכולת הזו לא תספיק

דרור קשטן לא מרוצה מהיכולת של חניכיו מול הונגריה, אבל מרוצה מהתוצאה: "המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, אבל חשוב גם במשחק כזה לנצח". יוסי בניון: "היינו רוצים להיראות טוב יותר במשחק ההכנה אחרון לפני יוון"

יום רביעי 11 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל גברה הערב (רביעי) על נבחרת הונגריה בתוצאה 0:1, והמאמן הלאומי דרור קשטן אמר בסיום: "המשחק לא התעלה לרמה גבוהה, אבל כל התכנסות שלנו זה בהחלט יכול וצריך לקדם אותנו. היכולת הזו לא תספיק. אני חושב שגם האווירה תהיה שונה, שזה חלק נחמד מהעניין, וגם המשחק עצמו. בכל מקרה, חשוב גם במשחק כזה לנצח".

"נשב, נראה את המשחק, נערוך את הדברים הטובים והפחות טובים. יש לנו הרבה איבודי כדור, צריך לתת את הדעת על זה. את המסקנות אעביר לשחקנים".

"הייתי רוצה שכולם ישחקו, אבל אני חושב שזה הסגל שלנו. שחקנים האלו הלכו כברת דרך בקמפיין הזה, הביאו את הנבחרת לאן שהגיעה. נכון שהם לא משחקים באופן שוטף, אבל לדוגמר טל בן חיים שיחק היום בצורה יוצאת מן הכלל".

יוסי בניון סיכם: "לא היה משחק כדורגל טוב של שתי הנבחרות. היה משחק די עייף, בקצב גרוע. היינו רוצים להיראות טוב יותר במשחק ההכנה האחרון לפני יוון, אבל למרות שמדובר במשחק ידידות זה יתן לנו ביטחון. אנחנו צריכים להיראות יותר טוב בהמשך". 

על הקמפיין אמר הקשר המוכשר: "עשינו עבודה די טובה עד כה בקמפיין, ואני מאמין שאנחנו יכולים לנצח את יוון, לפחות ברמת גן. מה שכן, אם נשחק מולם כמו ששיחקנו היום, לא נוציא אפילו נקודה".

מבחינה אישית הוסיף בניון: "אני מנסה לתת ביטחון לשחקנים. אני מנסה לעשות בכל משחק את המקימום מבחינתי, אבל לא הכל יכול להיות תלוי בי. ברגע שכולם ישחקו טוב יותר, גם אני אהיה טוב יותר".

דדי בן דיין הוסיף: "במחצית הראשונה לא נראינו טוב, במחצית השניה היה קצב יותר טוב ונראינו טוב יותר. נבחרת הונגריה היתה יריבה שקולה וחזקה. מול יוון זו תהיה אופרה אחרת, כל המדינה תהיה איתנו. אנחנו חייבים להיראו טוב יותר, אבל נעשה את הכל בשביל זה. נכין את עצמנו, ונלמד את יוון. מבחינתי זו היתה חזרה גנרלית מצוינת".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק