בלילי וקטן לא יזומנו ליוון

דרור קשטן ומשה סיני אינם מתכוונים להיכנע ללחץ התקשורתי, למרות שההסבר לאי זימונם של פיני בלילי, יניב קטן ואלירן עטר הוא מסיבות מקצועיות, לא כך הוא

יום חמישי 12 פברואר 2009
אשר גולדברג
ישראל גברה אתמול על נבחרת הונגריה 0:1 משער מאוחר של יוסי בניון. ניצחון ידידותי נוסף שבסיומו אמר המאמן הלאומי, דרור קשטן: "היכולת הזו לא תספיק מול יוון". מבט אל מי שיכול כביכול לתרום לנבחרת שולח את דרור קשטן ומשה סיני אל פיני בלילי, יניב קטן ואלירן עטר.

דרור קשטן, נכון לעכשיו, אינו בונה על איש מהשלושה למשחק הנבחרת מול יוון ב-28 במרץ באיצטדיון רמת-גן בקרב מוקדמות גביע העולם על המקום הראשון או השני בבית.

גורם בנבחרת הלאומית הסב את תשומת הלב שמלבד הנושא המקצועי יש סיבות נוספות לכך שבלילי, קטן ואלירן עטר לא חלק מקמפיין מוקדמות המונדיאל לדרום-אפריקה. איש בנבחרת הלאומית, כולל פיני בלילי עצמו, אינם מוכנים להתייחס לסיבה מדוע פיני בלילי אינו משתייך לסגל.

פיני בלילי ציין כי הוא נפגש ומשוחח עם דרור קשטן ומשה סיני ובראיונות שונים אף הוסיף: "אם אני בעיה חברתית שיגידו, זה פשוט לא כך". 

בנושא יניב קטן, ברור כי חלוץ מכבי חיפה, ששידר בעבר רמזים על אי שביעות רצונו להיות בנבחרת, כולל אמירה בזימונו האחרון שהועברה לראשי הנבחרת: "מה אני עושה פה", אינו משדר גם עכשיו רצון לחזור וכל הפרסומים על כוונותיו לחזור לסגל הנבחרת הלאומית מגיעים ממקורבים.

אלירן עטר מרשים את דרור קשטן אבל עברו ופרשת מעצרו מעט בעייתיים, למרות שהפרשה תמה לה. שחקני נבחרת ישראל התבקשו שלא להתראיין בנושא אי הזימונים והמסר הוא חד וברור.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק