עטר: אני לוקח הכל עליי

חברת נאות בית וגן הטילה על בית"ר י-ם עיקול על סך 4.5 מיליון שקלים, בגין אי תשלום שכירות של המועדון. שיחה מרגשת בין עטר לשחקניו, יואב זיו נפרד מחבריו לקבוצה

יום חמישי 12 פברואר 2009
אשר גולדברג
ראובן עטר קיים בתום אימון היום, אסיפת שחקנים שהוגדרה כמרגשת ביותר ונאמרה מכל ליבו של המאמן. עטר: "אמרתי לשחקנים שאני לוקח את הכל עליי, את כל האירועים והעיקר שארוויח אותם בהמשך וכבר במשחק הגביע ביום ראשון מול קרית שמונה".

עטר הדגיש את חשיבות המשחק הקרוב לעתיד הקבוצה ואולי אף לעתידו: "זה משחק קריטי וחשוב מאוד למועדון. אני מאמין שבסיומו הדברים יחזרו לקדמותם". המאמן סירב להתייחס לכל האירועים הקושרים דרישה לפיטוריו או התפטרותו, כמו גם לאירועי ההפגנות ופיצוץ אימון הבוקר ע"י אוהדי הקבוצה.

הבוקר הגישה חברת נאות בין וגן, שבבעלותה מגרש האימונים של בית"ר, בקשת עיקול לביהמ"ש המחוזי בירושלים, שהטיל צו עיקול ע"ס 4.5 מיליון שקלים מכספי בית"ר י-ם, זאת לאחר שהיו"ר איציק קורנפיין עצר את תשלומי השכירות החודשיים בסך 140,000 דולרים לחודש אותם לא שילמה בית"ר כבר שלושה חודשים. בבית"ר יטפלו בנושא בשבוע הבא, במטרה לנסות לפתור את הפלונטר.

יואב זיו נפרד מבית"ר

יואב זיו נפרד אחה"צ מחבריו לקבוצה ב-3 וחצי שנים האחרונות, בהם שיחק במועדון. זיו אמר לחבריו לקבוצה: "זה אחד הדברים הקשים ביותר - לעזוב בית חם ולהפרד מחברים ושחקנים כמוכם. למרות הפרידה הקשה, בחרתי לעשות צעד קדימה בקריירה שלי".

אריק בנאדו דיבר אל זיו בשם שחקני בית"ר ואמר: אתה השלישי שעוזב וזה נהיה אופנתי. כל שחקן שעוזב זה קשה ולבטח שחקן ותיק. אנחנו מאחלים לך בהצלחה". זיו קיבל שי ממנהל הקבוצה, חולצת משחק חתומה ע"י שחקני הקבוצה.

אוהדי בית"ר פוצצו את אימון הבוקר

הבוקר פוצצו אוהדי בית"ר ירושלים את אימון הקבוצה פעמיים,בעקבות הזעם על יכולת השחקנים במשחק הליגה מול הפועל ת"א ביום שני. עשרות אוהדים הגיעו למתחם בית וגן ופוצצו את האימון מיד עם תחילתו. המאמן ראובן עטר החזיר את השחקנים לחדרי ההלבשה ואלה חזרו אל כר הדשא אחרי רבע שעה.

האוהדים לא ויתרו ושוב פרצו לכר הדשא כאשר הם צועקים בגנות השחקנים והמאמן ראובן עטר. יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, שוחח עם האוהדים שדרשו את פיטוריו ש ראובן עטר. גם המאמן הבטיח להישמע לטענות הקהל ולאחר מכן חודש האימון.

הדאגה בבית"ר היא מהאימון מחר (שישי), כשאוהדי הקבוצה מהבירה מבטיחים להגיע שוב ולדרוש את פיטורי המאמן. אוהדי הקבוצה מסרבים לשכוח את ההשפלה שנחלו בבלומפילד ביום שני האחרון, אז הובסה הקבוצה ע"י הפועל 4:0, ולטענתם עד שעטר לא יתפטר הם ימשיכו למחות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק