מענקי אירופה? לא דרך הגביע

במכבי ת"א משחררים הצהרות על גביע אופ"א ערב הדרבי נגד הפועל ת"א. לשחקנים כדאי לבדוק את שיטת המענקים שלהם כי הפעם ההישג ילך למועדון בלבד. הנהלת הקבוצה מבקשת מהאוהדים שלא "יפוצצו" את האימון המסכם

יום שישי 13 פברואר 2009
אשר גולדברג

לחלק גדול משחקני מכבי ת"א, בעיקר לשחקנים הזרים ובראשם איגור טומאסיץ', חוזים כספיים נדיבים שאינם תלויים בזכייה בשום תואר. טעות חוזית שבוודאי תילמד ותתוקן בעתיד.

אבל למנהלי מכבי ת"א נרשם גם הישג, שימו לב לחוזים אשר נחתמו עם רוב השחקנים על ההעפלה לאחד מגביעי אירופה. המועדון לא ישלם מענקים לשחקנים, במידה והקבוצה תעפיל לגביע אופ"א (במתכונתו החדשה החל מהעונה הבאה) דרך גביע המדינה. מענקים ישולמו לשחקנים, אך ורק אם ההעפלה תהיה דרך הליגה (מקומות 1-3).

שחקני מכבי ת"א שמתכוננים לדרבי הגביע ביום שני מול הפועל ת"א, מדברים על אירופה. אחרי הזכיה בגביע הטוטו, הצהובים מחויבים להביא לקרית שלום גם את גביע המדינה והפעם אך ורק בשביל הכבוד של המועדון שמאכזב העונה בענק.


ההנהלה מבקשת מהאוהדים לשמור על איפוק

ציון לשבח לאוהדי מכבי ת"א. נכון להערב (שישי), נותרו רק 800 כרטיסים לדרבי ביום שני. אוהדי מכבי ת"א יהיו הרוב בבלומפילד, אחרי שרכשו כ-9000 כרטיסים.

בינתיים הנהלת הקבוצה פנתה לאוהדים באתר הרשמי של המועדון, בבקשה לשמור על התנהגות ספורטיבית במהלך המשחק ללא גילויי אלימות או גזענות. בנוסף ההנהלה מבקשת שאוהדי הקבוצה אשר מתכננים להגיע לאימון המסכם בקרית שלום, ישמרו על איפוק ולא יפרצו לתחומי המגרש, זאת על מנת שהקבוצה תוכל להתכונן היטב למשחק.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק