גאידמק במכתב: לא יכול להתחייב

בלעדי: ארקדי גאידמק שלח מכתב לבית"ר ירושߜים ולבקרה התקציבית, בו הוא מוכן לקחת על תנאי את בית"ר ירושלים. אין לו כסף לתקציב של 36 מיליון ומחשש לעיקולים יטפטף כספים

יום רביעי 08 יולי 2009
אשר גולדברג

ארߧדי גאידמק כבר נדחק אל הקיר והמועד לתשובות ברורות בנושא בית"ר ירושלים אם היא תתפקד או תלך לכונס נכסים, מעמידה את הבעלים היושב במוסקבה עם הגב אל הקיר ואילץ את גאידמק להגיב.

גאידמק שלח מכתב לבית"ר ירושלים אל איציק קורנפיין, שאיתו גם שוחח טߜפונית ואל הרשות לבקרת תקציבית. גאידמק כותב, כי הוא אינו מתכוון להציב קבוצה של 36 מיליון שקלים. מצב נתון אחרי שהשחקנים קיצצו בשכרם, גאידמק גם מבקש להעביר כספים בטיפטופים ולא בפעם אחת. בפריסת תשלומים לאורך כל השנה.

חלק מהשחקנים ישוחרר ואחרים יאלצו לשחק בלי ערבות שהוא יגיש לרשות לבקרת תקציבית, זאת מחשש שנוטשיו הרבים ישימו יד על הכספים ויקחו ממנו את זכויות הניהול של המועדון.

גורם המקורב לארקדי גאידמק אמר ל-TELESPORT: "ארקדי עושה קולות כאילו הוא רוצה לקחת את הקבוצה. הדברים ߩהוא מציב לא יכולים לעבור. זה יפרק את כל המסגרות. שחקנים גם לא יסכימו, כי איש לא מאמין לו וכבר הוכיח, שהדברים שהוא אומר אינם נכונים. אם לא יקרה מהלך של הרגע האחרון, הקבוצה תלך לפירוק".

תגובות

טלספורט בפייסבוק