גודס מודה: אנחנו פיבוריטים

ארבעת מאמני הקבוצות שהעפילו למשחקי חצי גמר הגביע ביום שני, ערכו מסיבת עיתונאים. אבי אשכנזי: אנחנו רוצים לשדרג את עצמנו. יעקב ג'ינו: אלף אוהדי נהריה יגיעו ויהיו כמו 10,000. פרנקו: אנו מחויבים לקהל

יום ראשון 15 פברואר 2009
שלמה חסיד

לראשונה אחרי 16 שנה יערכו  ביום שני בהיכל נוקיה שני משחקי חצי גמר גביע המדינה בכדורסל ללא מכבי תל אביב. הפועל ירושלים תפגוש במשחק המרכזי את מכבי חיפה והמנצחת תשחק מול המנצחת במשחק בין הפועל חולון לעירוני נרהיה.

היום ערכו מאמני הקבוצות והקפטנים מסיבת עיתונאים חגיגית לכבוד האיורע. מעניין לא היה שם, אבל למי שבכל זאת רוצה לדעת, נספר שגיא גודס מאמן ירושלים אמר בן השאר כי: "יש לנו הכבוד להשתתף במעמד הזה. אנחנו רוצים זכייה שלישית ברציפות  וזה לא יהיה קל. מבחינה מקצועית אנחנו מוכנים. אנחנו מוגדרים כפייבוריטים בעיקר מכיוון שהיתרון היחיד שלנו הוא הקהל שיגיע בהמוניו".

אפרופו קהל, נראה שמנהריה לא צפויים להגיע יותר מכמה מאות צופים, אולם יעקב ג'ינו מבטיח ש "יגיעו מנהריה לפחות 1,000 אוהדים והם יעשו רעש כאילו הגיעו 10,000. עברנו יריבות קשות בדרך לחצי הגמר, אולי הכי קשות. ניצחנו את מכבי תל אביב ואת בני השרון, אבל ראינו בליגה שאנחנו יכולים גם להפסיד לכל קבוצה".

מאמן חיפה אבי אשכנזי אמר: "אנחנו בפעם הראשונה בחצי הגמר אבל אנחנו לא באים כדי לסמן וי על ההופעה. יש לנו רצון לעלות עוד מדרגה. כולם יודעים איזה נזק נגרם לנו בגלל  הפציעה של דורון פרקינס, אבל  אני מבטיח היה מוכנים מחר בערב". 

מאמן האלופה, הפועל חולון,  דני פרנקו סיכם:  "זה כבוד להיות במעמד הזה.  עשינו כברת דרך לא קצרה ומגיע שאפו לראשי המערכת שעברו קיץ קשה והעמידו קבוצה כזו טובה. יש לנו קהל רב שיגיע ויעשה שמח ואנחנו מחויבים לו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק