4

מוצקין נגד אוסישקין

ראשי מכבי קרית מוצקין מהליגה הארצית בכדורסל הדהימו כשביקשו לסלק את הפועל אוסישקין מהמחוז הצפוני, כדי שיהיה להם יותר נוח להעפיל לליגה הלאומית

יום רביעי 08 יולי 2009
שלמה חסיד

הסיפור הבא ממחיש יותר מכל את העסקנות החצופה בספורט הישראלי, שימו לב למקרה הבא שהתרחש ביום רביעי בצהריים בӞשרדי איגוד הכדורסל. 

אל משרדי איגוד הכדורסל הגיעה בקשה מראשי מכבי קרית מוצקין, קבוצה ששיחקה בעונה שעברה במחוז הצפוני של הליגה הארצית ושלא הצליחה להעפיל לליגה הלאומית. ראשי מוצקין ביקשו להעביר את קבוצת הפועל אוסישקין מהמחוז הצפוני למחוז הӓרומי.

על פי ראשי מוצקין, בכוונתם לנסות ולהעפיל בעונה הבאה לליגה הלאומית, ולצורך כך תעמיד הקבוצה תקציב של יותר מחצי מיליון שקלים, אלא שראשי מוצקין חוששים כי גם הפועל אוסישקין תעמיד תקציב גבוה, מאחר שראשי הקבוצה העמידו גם הם כמטרה את הליגה הלאוߞית.

כידוע, הפועל אוסישקין עלתה בעונה שעברה מליגה א' לליגה הארצית, והחלטת איגוד הכדורסל היתה לשבץ אותה במחוז הצפוני. ראשי הפועל אוסישקין אף מצאו פיתרון- הפועל תל אביב (הקבוצה של שאול אייזנברג), היא זו שתשחק במחוז הצפוני. יש לציין כי אייזנברג לې מתכוון להתמודד בשנה הבאה על הכרטיס לליגה לאומית ויסתפק בהישרדות בליגה הארצית.

גורם באיגוד הכדורסל אמר: "זו בקשה מוזרה, אבל נבחן אותה. כל החלטה עשויה להתקבל".

כידוע, אוסישקין הינה קבוצת אוהדים של אוהדי הפועל תל אביב לשעבר, למשחקיה מגיעים באופן קבוע כ- 1,000 אוהדי הקבוצה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק