היה קשה, אבל הראינו אופי

עמית בן שושן מאושר מה- 3:4 על קרית שמונה, שהעניק לבית"ר את הכרטיס לשמינית גמר הגביע. ראובן עטר: "מקדיש את הניצחון לאותם אוהדים שבאו בטענות השבוע, וכעסו במיוחד עליי. מקווה שזה פיצה אותם"

יום ראשון 15 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים גברה הערב (ראשון) על הפועל קרית שמונה 3:4 במשחק מדהים, והעפילה לשלב שמינית הגמר במפעל גביע המדינה.

ראובן עטר היה מרוצה בסיום: "חוויה. זה היה משחק יוצא מן הכלל. ההרגשה היא טובה מאוד. שבעה שערים במשחק קצבי. אני מקדיש את הניצחון לאותם אוהדים שבאו בטענות השבוע, וכעסו במיוחד עליי. מקווה שזה פיצה אותם".

"היה לי שבוע לא קל, אבל אני מספיק חזק כדי להתמודד. אנחנו נמדדים ברגעים כאלה. זה שבוע למידה. כשהקבוצה לא תצליח תמיד יהיה ספק לגביי ולגבי כל אחד אחר במערכת. גם הניצחון היום לא מכפר על ההפסד להפועל. אין לי בעיה שהטענות יהיו אליי. כדי שהקהל יסלח, נצטרך לנצח 4-5 משחקים ברציפות".

עמית בן שושן
, ממצטייני המשחק הערב, סיכם: "היה לנו משחק טוב היום. הראינו אופי, חזרנו מפיגור והפכנו את התוצאה. היה קשה, הם נתנו פייט גדול ואני שמח שניצחנו. את מה שקרה בשבוע שעבר בבלומפילד קשה מאוד לשכוח. זה היה משחק על הפנים שלנו ואני שמח שניצחנו היום ואולי נחזור לדרך הטובה. אנחנו משתדלים להגן על הגביע ולעשות תוצאות טובות בליגה. נקווה להמשיך כמו היום".

אלי כהן אמר בסיום: "באנו בהתלהבות ורצינו לנצח את המשחק. הובלנו 3 פעמים, וחבל ששורקים נגדנו שריקות תמוהות בקלות. השופט מצא את הפנדל מתחת לאדמה. אני בדרך כלל לא מבקר שופטים, אבל הפעם זה הגיע לקצה גבול היכולת".

"זה היה המשחק הכי קשה של קרית שמונה השנה, וחבל שאחרי שהובלנו 3 פעמים קיבלנו גם את הגול הרביעי. לא הגיע לנו להפסיד היום, הגיע לנו לנצח. תקפנו ויזמנו מהדקה הראשונה של המשחק. בית"ר הימרה על הכל והצליחה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק