בוקולי הגיש בקשת אזרחות

גוסטבו בוקולי הגיש הבוקר - יום הולדתו ה-31, בקשה לקבלת אזרחות ישראלית. בירם כיאל, התנצל הבוקר על ההתפרעות בשבת האחרונה, נקנס וישוב לסגל מול נתניה

יום שני 16 פברואר 2009
אשר גולדברג
גוסטבו בוקולי הגיש הבוקר בקשה לאזרחות ישראלית במשרד הפנים. הברזילאי, הדובר עברית שוטפת, משחק בישראל מאז שנת 2001, אז הגיע לארץ והצטרף לשורותיה של הפועל ר"ג, בה שיחק כשתי עונות. בוקולי הגיע למכבי חיפה אחרי עונה אחת באחי נצרת, בה כבש 12 שערים ובישל 9. הקשר, בעל תעודת תושב ארעי בישראל, החל הוענה את עונתו הרביעית במכבי חיפה והשביעית בישראל.

הקשר המוכשר הצהיר לא פעם כי הוא שואף לשחק בנבחרת ישראל ומידה ובקשתו לקבלת אזרחות תאושר, השחקן יהווה אופצייה לגיטימית להכללה בסגל נבחרת ישראל.

כיאל התנצל ונקנס

בירם כיאל, קשר מכבי חיפה שאיבד בשבועיים האחרונים את מקומו בהרכב הפותח של המאמן אלישע לוי, לא פתח גם בשבת האחרונה, ב'מכתש' נגד הפועל רמת גן, ושולב רק לקראת סיום המשחק.

כיאל נראה עצבני בסיום המשחק, התפרע והעביר ביקורת נוקבת על אי שילובו תוך שהוא שובר כיסא ומעורב בתקרית דחיפות וקללות עם הקשר הקולומביאני ג'ון קולמה, איתו הוא מסוכסך כבר תקופה ארוכה.

הבוקר זומן השחקן לשיחה עם אלישע לוי, התנצל על התנהגותו בפני המאמן וחבריו לקבוצה, ספג קנס כספי של כ-500 דולרים וצפוי להכלל בסגל של אלישע לוי למשחק מול נתניה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק