רואה (אולי) ואינו נראה

ארקדי גאידמק מעמיק את המסתורין סביב היעלמותו בתוככי רוסיה הקפואה. איש אינו מצליח ליצור עימו קשר ולדווח לו על ההפסד המשפיל להפועל תל אביב והרביעיה בקרית שמונה

יום שני 16 פברואר 2009
אשר גולדברג

 כשארקדי גאדימק המריא לרוסיה, אי שם  בחודש דצמבר 2008,  סיפר המיליארדר שהוא יחזור אלינו אחרי ראש השנה האזרחית. אלא שמאז נותק הקשר והמסתורין החל.

יש אומרים שפגשו אותו בהרי אורל. יש שיודעים לספר שהוא אושפז בבית חולים. הטלפון של ארקדי נמצא בידי איש זר שטוען כי הוא בקשר עם ארקדי גאידמק. נשמע הזוי,  אבל מציאותי.

היו"ר של בית"ר, איציק קורנפיין נותר חסר אונים. הוא לא יכול לספר דבר על בית"ר מבחינה פיננסית. קורנפיין זורק סכומים לאוויר ומבטיח הבטחות שגאידמק כנראה ואינו יודע עליהן.

בכיר בבית"ר אמר ש"ארקדי הפך לפאנטום. הוא רואה ואינו נראה. אי אפשר לדעת כלום על מצבו. שום גורם במוסקבה לא פגש אותו ואפילו השמועות על מחלתו ואשפוזו נראים כמו סיפורי ק.ג.ב".

סביבי חומות ירושלים מתגבשת ההערכה כי גאידמק ניתק עצמו כליל מבית"ר. המחמירים טוענים כי הוא בכלל לא יודע על הרביעייה שספגה בית"ר מהפועל תל אביב ובטח לא על זו שכבשה בית"ר לרשת קריית שמונה.

המשימה החדשה של אלישע

רוח רעה מכדררת ובועטת בכר הדשא של מכבי חיפה. קשר קולומביאני שמנמן וכסחן בשם ג'ון קולמה, עם קוקו של קאובוי מודרני הוא החוליה חלשה של אלישע לוי. הוא עושה כבשלו בכר הדשא, צועק, מקלל בשפתו וגורם לנזק מקצועי.

 הבעיה של מכבי חיפה היא שאלישע לוי דווקא מאמין בקולמה ומאפשר לו לעשות ככל העולה על רוחו.  השבוע קולמה היה מעורב בתקרית עם בירם כיאל, תקרית שבסיומה כיאל איבד את עצביו במכתש בגבעתיים.

אז אלישע, עם כל הכבוד לרצונות שלך, מישהו צריך להעמיד את קולמה במקום והמישהו הזה, זה אתה ורק אתה. אומרים שקולמה הוא חבר'מן גדול מחוץ לכר הדשא, הגיע הזמן שיהיה כזה גם על המגרש.

מתיאוס מאבד כיוון


מסעותיו של לותר מתיאוס נמשכים ונראה שלא יפסקו עד סוף חודש מאי. האמת שמתיאוס הופך כבר בלתי נסבל בעיקר בפני שחקניו. הוא מאבד את חרדת הקודש ואת הכבוד שרחשו לו בתחתית העונה ונתניה מאבדת כיוון.

האמירה האחרונה של מתיאוס לשחקניו הייתה "תלמדו מברצלונה", לא פחות. אין ספק, אילנות גבוהים הן המודל של מתיאוס במסגרת מסעותיו בדיוטי פרי.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק