יום מושלם לישראל

גביע דיוויס: אחרי הניצחון הענק של הראל לוי, דודי סלע סגר יום מושלם לישראל עם ניצחון על מיכאל יוז'ני 6:3; 1:6; 0:6; 5:7. מחר אנדיוני יכולים לסגור עניין בהתמודדות ולסדר לישראל העפלה היסטורית לחצי הגמר

יום שישי 10 יולי 2009
מערכת TELESPORT
 כשהוא נעזר ברבבת צופים בהיכל נוקיה, דודי סלע רוצה לסיים את העבודה שהתחיל הראל לוי, ולסגור יום ראשוӟ מושלם וענק עבור נבחרת הדיוויס של ישראל. 

סלע רוצה להמשיך את הכושר הטוב בו הוא נמצא, לאחר שהעפיל לשמינית גמר טורניר ווימבלדון, אלא שבפניו עומדת משוכה לא קלה בכלל, בדמותו של מיכאל יוז'ני הוותיק (69 בעולם). 

ההתחלה הייתה ߧשה, אבל סלע התאושש ונתן עוד אחת מאותן הצגות שהוא רגיל לתת מול הקהל הביתי, בדרך לניצחון 6:3; 1:6; 0:6; 5:7.

מחר אנדיוני יכולים לסגור עניין במשחק הזוגות ולנצח את ההתמודדות עבור ישראל, בדרך להעפלה היסטורית לחצי הגמר.

מערכה רӐשונה:

הרוסי פתח טוב יותר את המשחק, ושבר כבר את משחקון ההגשה הראשון של סלע, בדרך ל-3:0 מהיר. בהמשך השניים הצליחו לשמור על משחקוני ההגשה שלהם, עד שבמצב של 5:3, יוז'ני הגיש כדי לנצח את המערכה והצליח, 6:3 לרוסי.

מערכה שנייה:

דודי סלע עלה נהדר למערכה השנייה ולא השאיר ליוז'ני שום סיכוי. דודי עלה ליתרון 0:5, בדרך ל-1:6 קליל במערכה.

מערכה שלישית:

היכולת הנפלאה של סלע המשיכה גם במערכה השלישית. הישראߜי הכה ווינר אחרי ווינר והשאיר את הרוסי חסר אונים לחלוטין. הטניס הכמעט מושלם של דודי הוביל אותו ל-0:6 חלק ומדהים במערכה.


סאפין והרוסים בהלם

מערכה רביעית:

דווקא יוז'ני היה זה שהתחיל טוב את המערכה, ועלה ליתרון 0:3. אבל דודי הראה שוב מאיזה חומר הוא עשוי והשווה ל-3:3. במצב של 5:5, סלע הצליח לשבור את הרוסי והגיש לניצחון במשחק, בסיום 5:7 גדול לסלע.

תגובות

טלספורט בפייסבוק