הקנס בביתר קוצץ בחצי

קורנפיין החליט: הקנס של 10,000 השקלים, אחרי התבוסה מול הפועל ת"א יהפוך לכחמשת אלפים בלבד. בבית"ר ירושלים החליטו לסגור את היציע הצפוני לקראת בני יהודה - הכרטיסים יוזלו

יום שלישי 17 פברואר 2009
אשר גולדברג

זהו זה, הסתיימו חגיגות גביע המדינה, ובית"ר ירושלים חזרה היום (שלישי) להתאמן. לאחר יום החופש שקיבלו השחקנים, חזרו להתאמן לקראת המשחק ביום שבת מול בני יהודה. מצב הרוח בקבוצה היה מרומם וחיוכים נראו באויר. 

עוד בשורות טובות עבור שחקני בית"ר, זהו ההחלטה של איציק קורנפיין, מנהל הקבוצה, שבו הוחלט לקצץ את הקנס בחצי. כלומר במקום לשלם כעשרת אלפים שקלים, הוחלט על כחמשת אלפים בלבד וזו בעקבות השיחה בין קורנפיין, אמסלם ובנאדו. זאת ועוד לאחר הניצחון הנהדר בגביע על קרית שמונה.

עידן טל לא התאמן בעקבות מחלה וקיבל יום חופש. בבית"ר ירושלים מאמינים כי הקהל הוא הגורם לניצחון בקרית שמונה, ולכן החליטו בקבוצה להוזיל את מחירי הכרטיסים למשחק ביום שבת.

דאריו פרננדס סובל מנפיחות בברכיים ולכן ערך אימון חלקי, שכלל ריצה מסביב למגרש האימונים. ברוכיאן אף הוא סובל ממתיחה קלה בשרירים.

עוד נקבע כי היציע הצפוני, בו נהגו האוהדים לשבת בשנתיים האחרונות יסגר, אבל במשחקים יותר "מעוררי עניין" הוא יפתח שוב לקהל הרחב. 

תמונות: באדיבות האתר בית"ר נט.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק