אלי גוטמן הוצע לשניידר

אלי טביב יחזור לישראל ערב הדרבי בליגה בעוד כשבועיים וייפגש עם אלי גוטמן. במתקן חודורוב רצות שמועות שגוטמן מבוקש במכבי ת"א בצוות מקצועי בשיתוף עם אבי נמני, כך גם הומלץ לשניידר

יום חמישי 19 פברואר 2009
אשר גולדברג
אלי טביב, השותף והבעלים המיועד של הפועל תל-אביב, מקדים את שובו לישראל. טביב, השוהה בארה"ב, ינחת בארץ לקראת דרבי הליגה בין הפועל ת"א למכבי ת"א במחזור ה-22, המשחק הנועל את הסיבוב השני בליגת העל.

טביב אמור להיפגש לראשונה עם המאמן אלי גוטמן במטרה לסגור איתו על המשך דרכו לשנתיים נוספות במועדון. בשבועות האחרונים ישנן שמועות רבות במתקן האימונים על-שם חודורוב שהמאמן מבוקש לעונה הבאה על-ידי מכבי תל-אביב.

גורמים בהפועל תל-אביב יודעים לספר אף שאבי נמני ישוב לעמדת היו"ר המקצועי, כאשר אלי גוטמן הוא המועמד המוביל לתפוס את עמדת המאמן עם סמכויות נרחבות. יצוין שאלי גוטמן לא אימן עד כה במכבי תל-אביב.

בקריית-שלום טוענים כי לא התקיים שום דיון לגבי העונה הבאה. גם בשנה שעברה מונה רן בן-שמעון לתפקיד המאמן בזמן היותו מאמן הפועל קריית-שמונה. לבעלים של מכבי ת"א, אלכס שניידר, הוצע על ידי גורם בכיר המאמן של האדומים שכן הוסיף שהבאתו של גוטמן אפשרית עד מאוד. במכבי ת"א מבינים שאם יוחלט על הבאת מאמן והחזרתו של אבי נמני לתפקיד האחראי על הצד המקצועי, אין באפשרותם להתפשר ואלי גוטמן הוא מועמד ראוי.

במכבי תל-אביב ממשיכים בהכנות למשחק הליגה בשבת מול הפועל פתח-תקווה נוכח האכזבה מהדחת הקבוצה מגביע המדינה. דור מלול ועמנואל מאיוקה הורדו לקבוצת הנוער, כפי שפורסם הלילה ב-TELESPORT בידיעה נפרדת, אך הרכב הקבוצה שפתח בשבועיים האחרונים לא צפוי להיפגע מלבד הצבתו של מושיקו מישאלוב כבלם במקומו של אבי יחיאל המורחק.

אבי נמני אמר הבוקר אחרי אימון הקבוצה: "זה לוקח יותר מדי זמן אבל העניינים יסתדרו. כל האחריות היא עליי. שחקנים עולים לשחק בלחץ וזה לא מובן לי אבל מלבד משחק הגביע אנו במגמה חיובית, יש התקדמות".

לקראת משחק הליגה בשבת והורדת השחקנים אל סגל הנוער: "העובדה שהפועל פ"ת לא ניצחה בליגה שלושה חודשים מלחיצה, אני בטוח שגם בפ"ת אומרים שמצפה משחק קשה. יש לנו שחקנים צעירים ואנו נשמור עליהם, מי שחושב על כסף לפני שתרם מספיק לקבוצה יתאמן עם הנוער. אנחנו אוהבים את דור והוא שחקן טוב אבל שחקנים צעירים צריכים להוכיח את עצמם לאורך זמן".

בהפועל פ"ת יחזרו לסגל החלוץ פטי נימבה לאחר היעדרות ממשוכת וצפוי להשתלב במהלך המשחק. עוד חוזר בהפועל פתח-תקווה הבלם סטיבן אופי שהחלים לאחר שנפצע בדרבי הפתח-תקוואי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק