מלמיליאן לא חיכה וחתם באשקלון

אורי מלמיליאן חתם לעונה בהפועל אשקלון. מקורב לאיציק קורנפיין סיפר : "אורי מלמיליאן היה המועמד המועדף לאמן את בית"ר ירושלים בעונה הקרובה. האחרים ביקשו סכומים אסטרונחמיים"

יום שני 13 יולי 2009
אשר גולדברג
המאמן  אורי מלמיליאן̬ כוכב העבר של בית"ר ירושלים חתם בהפועל אשקלון מהליגה הלאומית לעונה אחת, כל זאת לאחר שהתברר לו כי בית"ר ירושלים תהיה שקועה בחוסר ודאות בתקופה הקרובה.

מלמיליאן היה המועמד המוביל של היו"ר הבית"רי איציק קורנפיין לאימון הקӑוצה. קורנפיין שוחח עם מלמיליאן ונראה היה כי המאמן יקבל בקרוב פנייה רשמית, בכפוף לאישור בית המשפט באם בית"ר הייתה נכנסת להליך של פירוק.

הבעיה הגדולה בנושא מלמיליאן, היא שהוא נפגש ביום ראשון עם ראשי הפועל אשקלון וסיכם איתם כי הוא יאמן את הӧבוצה  בשלוש השנים הקרובות. 

מלמיליאן מיעט לאמן בשנים האחרונות בליגת העל. הוא אימן את הכח עמידר רמת גן לפני שנתיים וירד איתה ליגה. לאחר מכן עבר לאמן את הפועל פתח תקווה בליגה הלאומית ופוטר כעבור חצי שנה. בשנה וחצי האחרונות הוא לא אימןĮ

מקורב לקורנפיין אישר כי: "איציק רוצה את אורי בבית"ר. אורי מתאים כמו כפפה ליד בעונה הזו. הבעייה היא שבית המשפט לא אישר עוד את הפירוק ובעיה נוספת היא שאורי חתום באשקלון. ראובן עטר ויצחק שום ביקשו סכומים אסטרונומיים, יחסית למה שאורי יӛול להרוויח".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק