בלעדי: גאידמק מוכר את ביתר

בלעדי: התפתחות דרמטית הבוקר בעקבות הידיעות כי בית"ר הולכת לפירוק. הבעלטם השוהה ברוסיה הגיע לסיכום עם קבוצת רוכשים. קורנפיין: גאידמק שוחח איתי ואמר לי שהוא על סף סיכום עם רוכש חדש

יום שני 13 יולי 2009
אשר גולדברג
ארקדי גאידמק לא מרים ידיים. בעקבות הפרסומים שהחלו אמש כי הקבוצה בדרך לפירוק, הודיע הבוקר גאידמק כי הוא מבקש להמתין עוד 36 שעות בטרם תוגש הבקשה להקפאת הליכים לבית המשפט.

על פי הידוע, גאידמק ונציגיו הגיעו לסיכום עם קבוצת רוכשים ירושלמית לפיה הקבוצה תימכר לקבוצת הרוכשים.

היו"ר איציק קורנפיין ערך מסיבת עיתונאים בנושא ואמר: "ארקדי גאידמק שוחח איתי ואמר לי שהוא על סף סיכום עם רוכש חדש. ניסינו בחודשים האחרונים למצוא רוכש לבәת"ר. אני יודע שבחלק מהפעמים עשינו מעצמנו צחוק. ארקדי אמר לי שהוא מצא רוכש. אמר לי שזה סגור ב-99 אחוז ושהעסקה כנראה סגורה. הוא ביקש לחכות עד סוף השבוע".

למעשה, לגאידמק יש  בכל מקרה זמן רק עד ה-15 לחודש. ה-15 לחודש  הואĠמועד תשלום המשכורות בבית"ר ואם ב-15 לא יקבלו חלק מעובדי הקבוצה משכורת, יוכלו הם לבקש מבית המשפט למנות מפרק מטעמם לקבוצה. לכן ביקשו בבית"ר להקדים את הבקשה לפירוק.

גאידמק מיעט לשוחח הבוקר עם מקורביו. על פי הפרסום באתר האינטרנט ONE אמר הבוקר גאידמק בשיחה מרוסיה:  "בתוך 48 שעות אני אעביר כסף והכל יהיה בסדר, אין לאוהדי בית"ר מה לדאוג הקבוצה לא תלך לפירוק"

תגובות

טלספורט בפייסבוק