גאידמק פנה, ויינדולד מכחיש

בלעדי ל-TELESPORT: ארקדי גאידמק רצה למכור את בית"ר ירושלים לשני רוכשים: סרגיי מילוטין ונתן ויינגולד ששותפים עימו בבנק רוסי. ויינגולד בתגובה: "אין לי כסף להשקיע בבית"ר, לא מתכוון לקנות"

יום שני 13 יולי 2009
אשר גולדברג
 אתמול פירסמנו באופן בלעדי כי ארקדי גאידמק החליט לפנות לבית המשפט בישראל ולבקש לפרק את בית"ר ירושלים. הבוקר פרסמנו בלעדית כי גאידמק הודיע שהוא מצא רוכשים פוטנציאלים וכעת אנו מפרסמים באופן בלעדי את שמותיהם של האנשים שגאידמק מעוניין להעביר להם את הקבוצה.

להלן הסיפור המלא באופן בלעדי. לארקדי גאידמק היה בנק ברוסיה בשם "בנק לפיߪוח אזורי". R.B.R .  עקב הקשיים הכלכליים  גאידמק הכניס לאחרונה שני שותפים בשם סרגיי מילוטין ונתן ויינגולד.

נתן ויינגולד: "אני לא מתכוון לקנות את בית"ר ירושלים, אין לי כסף להשקיע בכדורגל הישראלי, אני לא קשור לזה".

עקב קשייו הכספיים בישראל והתסבוכת בבית"ר ירושלים, הציע גאידמק לשניים את בית"ר ירושלים. השניים הסכימו הלילה עקרונית לרכישה.

מספר בעיות טכניות עלולות לעכב את הרכישה. ראשית, לא ברור האם כל השחקנים שהסכימו לקיצוץ בשߛרם, יסכימו לקצץ גם עם הבעלים החדשים. 

שנית, ישנם לא מעט גורמים שינסו לעקל חלק מהנכסים של בית"ר. על פי תקנון ההתאחדות, הדבר אינו אפשרי, אך פנייה של נושים לבית המשפט עלולה לעכב את הרכישה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק