האמת של הפרמיטיבי

הסרט " האמת של רביבו", שעורר מיני סערה, התברר כסרט לא רע בכלל. נכון, לא ברור אם יש לסרט הזה מקום בפריים טיים של ערוץ 10, אבל להבדיל מהציפיות, התברר שלא היה מדובר במופע רכילותי וחד צדדי

יום שישי 20 פברואר 2009
דורון ברגר
רבים מאנשי התקשורת התרעמו בשבוע האחרון על ההחלטה של ערוץ 10 לשדר בשעת השיא את סרטה של אופירה אסייג, "האמת של רביבו".

אסייג,  יצאה לפני מספר חודשים לביתו של חיים רביבו בלוס אנג'לס כדי לברר האם הכוכב לשעבר, עזב את הארץ רק כדי לשדרג את עסקיו, או, כפי שפורסם בשני העיתונים הגדולים, רביבו הוגלה על ידי אנשי העולם התחתון לכמה שנים מעבר לאוקיינוס.

לא ברור אם אסייג מרוצה מהשורה התחתונה, אבל האמת היא שאחרי צפייה בסרט, אי אפשר לומר שמרבית הצופים מאמינים לגירסה של משפחת רביבו.

נכון, הסרט עשוי ברובו באותו אופן שנוי במחלוקת וצהוב, כפי שאסייג יודעת לעשות. וללא ספק נכונה השאלה האם ראוי להפקיד את שעות השיא של ערוץ 10 דווקא בסרט על שחקן עבר וארוחות הדגים שלו. אבל אי אפשר לומר על אסייג שהיא לא ניסתה להקשות על רביבו ושלא שאלה את כל השאלות הנכונות.

אסייג שאלה האם שלום דומרני קשור להגליה, היא שאלה על המכוניות מבת ים, על הרב פינטו ושאלה את השאלה החשובה מכל - אם העיתון הגדול במדינה פירסם שאנשי העולם התחתון מעורבים בהגליה שלך, מדוע לא תבעת אותם מר רביבו, אם באמת מדובר בדבר שקר.

התשובה המצחיקה של רביבו (תרתי משמע) היא זו שגרמה לצופים לחייך בזילזול כלפי מי שמכנה את עצמו "מרוקאי" ו"פרמיטיבי".

הרייטינג של הסרט מעורר כבוד עבור כל תוכנית של ערוץ 10. 22.4 % הוא מספר שבערוץ 10 יכולים להתגאות בו מול פצצת הרייטינג של הרצים למיליון, בטח בהתחשב בעובדה שבערוץ 11 שודר גמר גביע המדינה בכדורסל (נכון בלי מכבי תל אביב,  אבל עדיין גמר).

ואם מישהו יכול לחשוב שערוץ 10 נקי מרכילות צהובה אתמול, הוא כנראה לא צפה בביזיון היחצ"ני של החברה של ליאונרדו די קפריו והכוכב הבלתי נגמר של הישרדות. אם מישהו חיפש טלוויזיה לא במיטבה, בערוץ 10 העניקו לו אותה אתמול בכל זאת.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק