4

רישמית: טבז חוצה את הכביש

קרלוס טבז, חלוץ נבחרת ארגנטינה ומנצ'סטר יונייטד, סיכם את תנאיו במנצ'סטר סיטߙ לחמש העונות הקרובות ויחתום בקבוצה אחרי שיעבור את הבדיקות הרפואיות. מארק יוז: "חדשות נפלאות למועדון"

יום שני 13 יולי 2009
אסף בילגורי
 מה שהיה באוויר כבר תקופה ארוכה, הפך הערב לרישמי. קרלוס טבז ישחק במנצ'סטר סיטי בחמש העונות הבאӕת. זאת אחרי שהשחקן הסכים לתנאים שהציע לו המועדון העשיר בעולם.

טבז, שילבש את החולצה מספר 32,  יחתום באופן רישמי במועדון, אחרי שיעבור את הבדיקות הרפואיות ויצטרף לחברים החדשים שלו בדרום אפריקה, שם הם עורכים את מחנה טרום העונה שלהם. 
בסיטי מקווים מאוד שהחלוץ, שהסתכסך עם אלכס פרגוסון במנצ'סטר יונייטד יסייע להם להגשים את החלום ולזכות באליפות אנגליה, אחרי שעשה את זה גם עם היונייטד באנגליה, עם בוקה ג'וניורס בארגנטינה ועם קורינתיאנס בברזיל.

טבז, שסיים את חוזה ההשאלה ۩לו בשדים האדומים, כבש 34 שערים ב-99 הופעות במדי האלופה. הסיטי תהיה הקבוצה האנגלית השלישית שלו, אחרי היונייטד ו-ווסטהאם. טבז, שגדל בבוקה ג'וניורס, הספיק גם לשחק במועדון הפאר הברזילאי, קורינתיאנס, לפני שעבר לאירופה.

מארק יוז, מי שיהיה מאמנו של ߘבז בסיטי, אמר לאתר הרישמי: "אלו חדשות נפלאות, קרלוס הוא שחקן בינלאומי ברמה הגבוהה ביותר והוא יעזור לנו לדחוף את המועדון קדימה".

טבז יחבור בהתקפת הסיטי לרוקה סנטה קרוז, הפראגוואי, שכבר חתם ולרוביניו, שהצטרף באמצע העונה שעברה. הוא יהיה שחקן הרכש השלישי של המועדון אחרי גארת' בארי וסנטה קרוז, כשהיד עוד נטוייה וג'ון טרי עדיין על הרדאר של הבעלים מאדו דאבי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק