רצינו את אניימה, לא את קאלה

גורמים רלוונטים בבית"ר י-ם טוענים שאניימה היה צריך להיות שוער הקבוצה ולא הקרואטי המאכזב. הבחירה של שום ושפיגל בקאלה - הרסה את כל 3 העונות האחרונות. קאלה גישש אצל מכבי ת"א

יום שישי 20 פברואר 2009
אשר גולדברג
טברטקו קאלה יכול לצחוק בדרך אל הבנק עד חודש יוני. השוער הקרואטי מסיים את חוזהו אצל האלופה ואינו נמצא בתכניות העתידיות של המועדון, בכל מקרה לא תעשה פנייה אל השוער.

קאלה, שעזב בקולות צורמים את מכבי ת"א וחתם בבית"ר, בדק דרך מקורביו אפשרות לחזור לקרית שלום. במכבי, ללא שום קשר ליבריץ', אין כוונה להחזיר את קאלה למועדון. מקורביו של השוער קיבלו ממכבי תשובה חד משמעית: "לא רוצים אותו".

"בית"ר הייתה קרובה להחתים את וינסנט אניימה מבני יהודה. היה כסף כמו זבל וזה היה נעשה בקלי קלות", אמר גורם שפעל בבית"ר בתקופה בה בחר שום לותר על השוער הראשון, איציק קורנפיין, לטובת טברטקו קאלה.

"גיורא שפיגל היה קרוב לסכם עם השוער הניגרי, אך שום החליט שלא להחתימו ולהחתים את הקרואטי במקום", הוסיף הגורם וסיכם: "בגלל קאלה הפסדנו את ליגת האלופות - פעמיים, מול קופנהאגן ומול קראקוב".

גורם אחר במועדון מספר שקאלה הבטיח הבטחות ולא קיים: "קאלה הבטיח שיש בידיו מסמכים המוכיחים את יהדות סבתו. האמנו לסיפורים וחשבנו שנוכל לצרף עוד זר לקבוצה - אכלנו לוקש רציני. זה היה סיפור בלי שום ביסוס ושום מסמך לא הגיע מקרואטיה".

שחקנים בבית"ר י-ם מבקשים להשאיר את השוער הצעיר, אריאל הרוש, בין הקורות ולא לתת לקאלה לשחק, וזאת אחרי שגורמים בבית"ר חשפו סיפורים על כספים שקיבל קאלה מעבר לחוזה, כולל שידרוגים שונים.

קאלה לא התבייש לספר לחבריו בחדר ההלבשה, כי המכתב בו איים להגיש תביעה נגד בית"ר והיו"ר קורנפיין, על קנס 5000 השקלים, נשלח על ידי פרקליטו בלי ידיעתו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק