המטרה- להגיע למקום השלישי

ראובן עטר מעודד מה- 0:1 של קבוצתו על בני יהודה: "סוף סוף אנחנו מנצחים גם כשאנחנו לא משחקים טוב". גיא לוזון הוסיף: "המשחק היה שווה כוחות. הגענו להזדמנויות לגמור את המשחק, לא ניצלנו אותן אז ספגנו"

שבת 21 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

בית"ר ירושלים הצליחה לנצח את בני יהודה 0:1 בזכות שער של ברק יצחקי בדקה ה-90. ראובן עטר סיכם: "כל כך הרבה סבלנו במשחק הזה העונה מדקות אחרונות, אז זה התקזז קצת. המחצית הראשונה היתה סטטית, ובמחצית השניה כבר הגענו יותר למצבים. סוף סוף אנחנו מנצחים גם כשאנחנו לא משחקים טוב. בני יהודה קבוצה טובה וקשה. המטרה כרגע היא להגיע למקום השלישי". 

גיא לוזון הוסיף: "הפסד אכזרי. היה פה משחק שווה כוחות פחות או יותר. שיחקנו מול יריב ראוי וטוב, וקבוצה אחת ביטלה את השניה. המשחק היה שווה, ורובו התנהל במחצית המגרש. הגענו להזדמנויות לגמור את המשחק, לא ניצלנו אותן אז ספגנו".

הפועל תל אביב ומכבי פתח תקווה נפרדו בתיקו 1:1
, אחרי שהאדומים הצליחו להשוות בתוספת הזמן. אלי גוטמן אמר בסיום: "שמחנו בסיום כי לא הגיע לנו להפסיד. נקלענו לפיגור משער עצמי, וכשמצליחים להשוות בדקות האחרונות זה טוב. לא ויתרנו על המשחק. זה מגרש לא פשוט ואני מרוצה מהשוויון. מכבי חיפה הפסידה כאן, אנחנו גילינו אופי ואני מרוצה מכך". 

מן העבר השני, רוני לוי המאוכזב אמר: "הפסדנו בגלל שלא כבשנו את השני כשהיינו יכולים. זה החלק האכזרי של המשחק הזה. אני לא חושב שההחמצות נבעו מנאיביות, יותר מחוסר טכניקה וריכוז".

הפועל פתח תקווה השיגה ניצחון 1:2 חשוב על מכבי תל אביב, בזכות פנדל של אורי אוזן (90) בשלא היה ולא נברא. מאמנה המאושר של הפועל פ"ת, אלי מחפוד סיכם: "זה מתוק. היו הבדלים גדולים בין שתי המחציות. במחצית הראשונה היינו רכים מדי, והשחקנים קיבלו שטיפה במחצית. אני שמח שהשחקנים הבינו את משמעות המשחק, שאם היינו מפסידים היום היינו מסתבכים בתחתית. המקום שלנו לא בתחתית. כשהיה לנו ביטחון במחצית השניה, ראינו משחק תכליתי".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק