שכטר ובלדב ייחקרו

משרד החקירות 'ויצמן יער' יחקור בימים הקרובים חשד לאי סדרים כספיים בהעברתו של איתי שכטר למכבי נתניה. גם מנכ"ל נתניה, קובי בלדב ואנשי נצרת עילית צפויים להחקר. בן דיין מחוץ לסגל המשחק היום

יום ראשון 22 פברואר 2009
אשר גולדברג

משרד החקירות 'ויצמן יער' זימן לחקירה את איתי שכטר וקובי בלדב, זאת בעקבות חקירה המתנהלת סביב קבוצת הפועל נצרת עילית ועל חשד של כספים שהועברו בתוך ואל מחוץ למועדון - ולא זכו להסברים או שפשוט חסרים. במכבי נתניה הבהירו: "זה לא קשור אלינו - זה קשור אך ורק לנצרת עילית".

חלוץ הנבחרת האולימפית עבר למכבי נתניה בעונת 2005-6, כחלק מרכש השחקנים של הבעלים החדש דאז, דניאל יאמר. שכטר עבר לנתניה אחרי עונה מצויינת בהפועל נצרת עילית ששיחקה אז בליגת העל.

על פי החשד, חצי מיליון הדולרים אותם העבירה נתניה לנצרת עילית לא הופקדו במלואם בחשבונות הבנק של הקבוצה וככל הנראה, סכום לא מבוטל המוערך בלמעלה מכמאה אלף דולרים - מעולם לא מצאו דרכם אל נצרת עילית.

איתי שכטר וקובי בלדב זומנו לחקירה היום, יום משחק הליגה מול מכבי חיפה, אך החקירה נדחתה במספר ימים.

בן דיין מחוץ לסגל מול מכבי חיפה

דדי בן דיין, שלא התאמן במהלך כל השבוע וגם אתמול בערב לא לקח הערב חלק באימון המסכם, יחמיץ את המשחק הערב מול מכבי חיפה. את עמדת המגן השמאלי צפויים לאייש הקשר דלה ימפולסקי או המגן טל מעבי. שינוי נוסף שצפוי לבצע מתיאוס הוא הכללתו של החלוץ הדרום אפריקאי החדש, סיאבונגה נקוסי, במקומו של שלו מנשה, שכבש בניצחון על חיפה בסיבוב הקודם.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק