מכבי קבוצה יותר טובה

יעקב ג'ינו לא מחפש הסברים להפסד של קבוצתו למכבי ת"א: "השחקנים עשו את המיטב, אבל במומנטום קטן התפרקנו. מכבי קבוצה דורסת". פיני גרשון: "במשחק מול ריאל צריך להיות טובים מאוד במשך 40 דקות"

יום ראשון 22 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב גברה הערב (ראשון) על עירוני נהריה 85:102, ופיני גרשון אמר בסיום: "ברבע האחרון עשינו מהלכים טובים, רצנו כמו שצריך וברחנו. היתה לנו בעיה במשחק עם הרכב ישראלי, ששחקנים חשובים היו חסרים לנו. טוב שקיבלנו דקות טובות מחג'ג'".

"צ'ארלי גיינס הוא שחקן מוכח ביורוליג, שחקן של 15-16 נקודות ב-30 דקות. הוא נלחם כמו נמר ועושה את המקסימום". על המשחק הקשה הצפוי לקבוצתו ביורוליג מול ריאל מדריד, אמר: "במשחק מול ריאל צריך להיות טובים מאוד במשך 40 דקות, כי זאת קבוצה שיכולה לברוח".

צ'ארלס גיינס הוסיף: "ידענו שהיינו צריכים להילחם, ועשינו את זה. נהריה קבוצה טובה שנלחמה במשך שלושה רבעים, אבל ברבע האחרון נעלנו אותם. מול ריאל יהיה קשה, אבל נתכונן ונהיה מוכנים".

יעקב ג'ינו אמר: "השחקנים עשו את המיטב, ואני מקווה שהם לא יהיו מתוסכלים. הם עשו 30 דקות מצוינות, אבל במומנטום קטן התפרקנו. מכבי קבוצה דורסת. אנחנו מוגבלים באיכויות שלנו, ומכבי קבוצה טובה שלא סתם נמצאת היכן שהיא נמצאת. עם ההפסד, אני בהחלט מרוצה מהשחקנים. הם הראו שהם גברים, באו, עשו את העבודה למרות מה שמסביב. מכבי קבוצה יותר טובה, וזה הכל".

קרית אתא גברה על עירוני  אשקלון 80:87, והמאמן המאושר אילון ביהאם סיכם: "אני שמח בשביל השחקנים, בשביל כל המערכת שהוכחנו לעצמנו שאנחנו שייכים לליגה הזאת ויכולים לנצח. לצערי אנחנו באותו מצב. ההגנה ניצחה את המשחק, היתה מלחמה גדולה. אנחנו נכנסים למסלול שאנחנו רוצים להכנס אליו, ואני מקווה שזה ייתן לנו כח להמשך. אנחנו נישאר בליגה".

עירוני רמת גן ניצחה את גלבוע גליל 79:84, והמאמן המנצח עמיר עוזי סיכם: "הצגנו היום כדורסל טוב, כדורסל קבוצתי. אנחנו צריכים מאוד את הניצחונות, וזה מה שאני משדר כל השבוע לשחקנים. אנחנו צריכים להגיע למשחקים ולרצות יותר. אני מאוד מרוצה מהחבר'ה שלי. הליגה היא קצרה, אנחנו צריכים להמשיך ולאסוף ניצחונות. לבוא מרוכזים לכל משחק כמו לגמר גביע. אם נמשיך בדרך הזו, אני צופה טובות".

גבעת שמואל גברה על מכבי ראשל"צ 77:88, והמאמן המפסיד עופר ברקוביץ' אמר : "לא שיחקנו טוב. הגבעה שלטה לאורך 40 הדקות, שיחקה טוב ואנחנו לא הצלחנו לשנות את המומנטום. נצטרך להרים את עצמנו עד המשחק הבא, ולהסתכל קדימה".

אורן אהרוני, המאמן המנצח הוסיף: "אנחנו קבוצה טובה, למרות שעדיין לא נותנים לנו מספיק קרדיט. באנו מוכנים היום בחלק ההתקפי והצלחנו. הליגה הזאת זה מרתון, שמורכב מספרינטים קצרים. צריך לבוא מרוכזים כל שבוע ולעשות את העבודה. אין ארוחות חינם, צריך לעבוד קשה כל השבוע".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק