אבי נמני, תפוס פיקוד

מכבי ת"א הוא המעדון הגדול ביותר בכדורגל הישראלי. במועדון חייבים לחקות את ריאל מדריד, ברצלונה, באירן מינכן ומנ' יונייטד ולא להדמות למועדונים נוסח בית"ר ומכבי חיפה. אבי נמני תפוס פיקוד

יום שני 23 פברואר 2009
אשר גולדברג

במכבי תל-אביב משדרים לאחרונה סוג של חולשה. סדקים ראשונים בסלע האיתן מול התקשורת. במכבי טועים כאן ובגדול.

מועדון שמורכב מהמילים "מי כמוך באלים אדוני" חייב להיות חסין, זקוף וגאה גם בימים שצל כבד של חוסר הצלחה מכסה את ה"צהובים". מכבי תל-אביב היא הדבר הגדול היחיד בכדורגל הישראלי וכל השאר נמצאים בצד השני העגול של הכדור.

"לעולם לא תצעדי לבד מכבי תל-אביב", אמירה ששמורה רק לקבוצות האולימפוס של הכדורגל העולמי. נכון, בשנים האחרונות התארים נפלו ונופלים בחצרות של מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, אבל אין בזה שום דבר שירעיד את אבני החושך או לשנות עובדה קבועה. 

כולם אוהבים או שונאים את מכבי תל-אביב. למה? ככה זה בכל דבר בחיים מול הדברים שאנו חשופים אליהם מזריחת החמה ועד השקיעה.

נכון, התקשורת תוקפת ונכון שמחפשים וגם בצדק את הדברים המכאיבים לצד השמחה לאייד אבל מכבי תל-אביב היוצאת לתוך השנה ה-103 לקיומה גדולה וזקופה גם כשהשמיים קודרים.

מכבי תל-אביב זה דבר שנולדים איתו. במועדונים אחרים האהבה באה והולכת עם ההישגים וההצלחות. אוהדים בטוב ליבם במועדון פופולארי קופצים בקלילות מעגלת - בית"ר ירושלים למכבי חיפה, מנתניה להפועל תל-אביב וחוזר חלילה.

מכבי תל-אביב זה המכביזם. להגיד על אוהד "אתה מכביסט" זה כמו להיות שותף לגולים שכבשו אייבי וילסון, נתן פנץ, אלי פוקס, שייע גלזר, גיורא שפיגל, בני טבק ואבי נמני.

אבי נמני, מכבי תל-אביב חייבת לאמץ את המודל של באיירן מינכן או של ריאל מדריד. אבי נמני חייב להיות המנהל הטכני נוסח פרנץ בקנבאוור או הגדולים במועדונים אחרים. אלו שמביאים מאמן ואלו שמביאים לנבחרת את השחקנים להם הוא זקוק.

אבי נמני במעמדו ובאור ששמו מאיר את שמיה של מכבי תל-אביב חייב להיות "המוציא לפועל".

הפועל תל-אביב, החץ האדום

הפועל תל-אביב של אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס היא היום קבוצת הכדורגל היציבה והמהנה ביותר. 

החיבור לאלפי האוהדים מרשים ומי שראויה לתואר האליפות בסוף חודש מאי היא הקבוצה האדומה מתל-אביב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק