צריכים להישאר צנועים

ליגת אירופה: מאמן בני יהודה, גיא לוזון, מאמין שהסיפור עדיין לא נגמר וצריכים לשמור רגליים על הקרקע: "אנחנו עדיין לא בכושר מסߤיק טוב". דין מורי: "אנחנו משחקים עם התלהבות"

יום חמישי 16 יולי 2009
אשר גולדברג
הקהל של בני יהודה סירב לעזוב את הߐיצטדיון לאחר הניצחון הענק 0:4 על דינאבורג הלטבית, במסגרת הסיבוב השני בליגת אירופה. 

רומא, פיינורד, פ.ס.וו איינדהובן ואפילו הפועל תל אביב אלה השמות מיני רבים אשר מחכות לבני יהודה בשלב הבא בגביע אופ"א, שלב שבקבוצה עדיין לא מוכנים לדברĠעליו.

מאמן בני יהודה, ששלט באופן נהדר בשחקניו, אמר בסיום: "אני מאמין שאנחנו נעבור אותם בלטביה. אנחנו נגיע בשיא הרצינות. היה לא פשוט במחצית הראשונה, הם צופפו ולא הגענו ליותר מדי מצבים. אני שמח במחצית השנייה השגנו את המצבәם, כבשנו יותר. נעשה הכל כדי להיות בסיבוב השלישי. 

"אנחנו עדיין לא בכושר מספיק טוב, אנחנו יכולים לשחק הרבה יותר טוב. צריכים להשאר צנועים גם ברגעים כאלו, עשינו את העבודה. אם נמשיך להיות טובים, זו המטרה". 

לוזון גם התייחס לגלבאן: "החולייה הקדמית שלנו פלוס פדרו, הם ברמה מאוד גבוהה. הם יעשו הרבה בעיות ליריבות. אנחנו עובדים הרבה על מצבים נייחים, דין מורי נותן הופעה נהדרת. יש לנו סגל טוב גם בלעדי מורי במשחק הבא".

דין מורי, שכבש שער בניצחון הגבוה: "התפקיד שלי לשמור על שער נקי. אנחנו משחקים עם התלהבות ועם המון שמחה. מה שהמאמן אומר אני עושה. תמיד יש מקום לשיפור. הגענו להמון מצבים ויכלנו לכבוש עוד שערים. אנחנו נרצה לכבוש כמה שיותר בליגה, הלוואי שנצליח. לא ידעתי שעל הדגל מקבלים צ۔וב". 

כפיר אדרי, מבני יהודה: "היה משחק טוב. אנחנו נמצאים רק בתחילת הליגה, לא עשינו את מלוא ההכנה שלנו. פתחנו את המשחק כמו שצריך, הנענו את הכדור. עמדנו טוב ונכון. המקום כאן מיוחד, יש כאן שמחה ואת הביחד. אנחנו רוצים להמשיך ככה ולהגיע לשיא. עשינו תוצאה טובה שנותנת מקדמה רצינית לשלב הבא".

תמונה: באדיבות האתר הרשמי - בני יהודה

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1