שחקנים בחיפה נגד אלישע לוי

שחקנים במכבי חיפה דורשים לספסל את ג'ון קולמה, קשרה הקולמביאני של הקבוצה: "לא ברור מדוע הקשר שהגיע מסכנין, זוכה לקרדיט ארוך מאלישע לוי". יעקב שחר לא היה מרוצה וצפוי להגיע לשיחת נזיפה

יום שלישי 24 פברואר 2009
אשר גולדברג

מכבי חיפה בתחילת משבר?  אולי כן ואולי לא, אבל בקרב  שחקני חיפה החלה תסיסה מקצועית כנגד ההרכב שמעלה אלישע לוי במשחקים האחרונים ובעיקר במשחק ההפסד 0:2, למכבי נתניה.

שחקנים במכבי חיפה טוענים, שההרכב של הקבוצה הוא פוליטי והחיזוק שנעשה מוכיח שאין יד ועין מקצועית בשום מהלך. בנוסף, ישנה אכזבה גדולה מצירופו של הבלם הניגרי , אנדרסון ווסט, שכזכור ראשי מכבי חיפה נלחמו להביאו בסוף חלון העברות.

שחקני הקבוצה הופתעו מיכולתו החלשה וטענו כי רמתו של הבלם שייכת לליגת הלאומית, כמוהו גם ראנספורד שנראה רך מידיי ולא מחובר, כאשר אליהם מצטרפים  פאנטיני, מסיללה ורפאלוב, שלא נמצאים בכושר מזה תקופה ארוכה.

מנגד, הסובבים בחיפה לא מבינים את הוצאתם של חרזי מהסגל, וסיפסולם של ארבייטמן, גולסה וגאדיר, עובדות שמוכיחות שאין קו של חשיבה. 

בימים הקרובים צפויים שחקנים בכירים בקבוצה לגשת לאלישע ולדרוש את חזרתו של ביראם כיאל, הצעיר חזרה להרכב.

שחקן בחיפה נשמע מיואש וסיכם את מה שקרה אמש "בקופסא": "כולם ראו איזה גול בישל קולמה למכבי נתניה, הוא השחקן הכי חלש שלנו ומתנהג כאילו הוא דייגו מראדונה. המאמן הביא אותו מבני סכנין ומאז יש לו חסינות בהרכב. הוא איטי, עצבני ותוקע את המשחק".

שחקן אחר התלוצץ על חשבון קבוצתו: "עכשיו נמתין לאימוון של יום שישי בכפר גלים, אין ספק שאם יעקב שחר בארץ הוא יגיע לשיחת נזיפה לפני קרית שמונה ולפני שהאליפות תברח לנו".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק