טיול קל בקולורדו

משחק מדהים של ריי אלן, שהספיק לקלוע 26 נקודות נתן לסלטיקס ניצחון מוחץ על הנאגטס 114:76, הנטס ניצחו בסל מדהים של האריס על הבאזר, ואילו יוטה לא התקשתה לנצח את אטלנטה

יום שלישי 24 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

6 משחקים נערכו הלילה, בליגה הטובה בעולם, כאשר האלופה ממשיכה להרשים,  חניכיו של דוק ריברס יצאו לקולרדו וחזרו עם ניצחון גדול, מותחן גודל נערך בניו ג'רזי, זאת לאחר שהאריס קולע סל מדהים מחצי מגרש על הבאזר ונותן לנטס ניצחון ענק, הניקס ממשיכים להתקדם עם ניצחון ביתי על אינדיאנה.

דנבר - בוסטון 114:76

בוסטון ממשיכה להוכיח שהיא עשויה מחומר מיוחד, החבורה של פירס ואלן הוליכו הלילה את הסלטיקס לניצחון גדול על אחת הקבוצות היותר טובות בליגה ועוד במבצרה.
הסלטיקס יכולה לרשום לעצמה עוד נקודת זכות, הקטר הירוק הביס את הנאגטס ללא גארנט.

מתחילת המשחק הסלטיקס שלטו בקצב המשחק והובילו לכל אורך המשחק, שם המשחק הלילה היתה ההגנה של בוסטון, שהחזיקה את חניכיו של קארל על 37 נקודות בלבד.
השחקן המצטיין בשורות הקבוצה ממסצ'וסט, היה ריי אלן, שפשוט לא הפסיק לצלוף מקו ה-3.

אלן קלע 26 נקודות, פול פירס המשיך לשמור על יציבות והוסיף עוד 22 נקודות, רונדו הוסיף עוד 14, זאת לאחר שקלע שיא קריירה אמש מול פיניקס.

מהצד המתוסכל, שלא יכל להושיע הלילה היה כרגיל כרמלו אנטוני להוביל את רשימת הקלעים של הנאגטס עם 18 נקודות.

ניו ג'רזי - פילדלפיה 96:98

דרמה גדולה התרחשה הלילה בניו ג'רזי, לאחר מותחן ארוך בין שני קבוצות שוות ברמתן הגיע הסל המדהים של האריס מחצי המגרש, סל שנתן לנטס ניצחון גדול על פילי. השופטים במשחק לא ידעו אם לאשר את הסל של האחרון, אך לאחר התיעצויות הוחלט לאשר את הסל המוצדק.

דיוון האריס לא יזכר רק בגלל הסל המדהים שלו אלא גם בעקבות המשחק הענק שלו, בו הוא קולע 39 נקודות ומחלק 8 אסיסטים לחבריו, וינס קארטר סיים ערב צנוע מבחינתו עם 10 נקודות ו-9 כדורים חוזרים.

מהצד השני יכולה פילדלפיה להיות שוב מאוכזבת אחרי שהיא מפסידה שוב משחק בדקות האחרונות, זאת לאחר שנחלה הפסד במיאמי, איגאודאלה הוביל את רשימת הקעלים של פילי עם 21 נקודות ו-9 כדורים חוזרים, אנדרה מילר הוסיף עוד 17 לסיקסרס.

ניו יורק - אינדיאנה 119:123

נייט רובינסון ממשיך להיות הרוצח השקט של הניקס, השחקן הנמוך של הניקס קלע הלילה 41 נקודות, הגארד המחונן חטף כדור בשניות הסיום ודאג שהקבוצה מהעיר הגדולה תנצח את הפייסרס.

הנתון המדהים של רובינסון הוא המחצית השנייה בה הוא קלע 32 נקודות וסחף את הניקס לניצחון החשוב. שחקן נוסף שבלט בשורות הניקס היה הארגינטון, שקלע 27 נקודות, דיוויד לי הוסיף  עוד 20 וקטף 13 כדורים חוזרים.

ג'אק מאינדיאנה היה קרוב לנצח הלילה בגארדן, אך גם 33 נקודות שלו ו- 28 של דאניילס לא הספיקו, כאשר מייק דאנלוי וגראנג'ר פצועים. 

יוטה - אטלנטה 89:108

דרון וויליאמס לא התקשה הלילה לנצח את האוקס, שהפגינו חולשה מתחילתו של המשחק ורדפו אחרי החבורה של סלואון לאורך כל המשחק. הרכז המצוין של הג'אז קלע 15 נקודות וחילק 15 אסיסטים לסובבים אותו.

קיל קורבר קלע 16 נקודות באחוזיים טובים, בריוואר קלע 19 נקודות כולל שלשה על הבאזר שהטריפה את הקהל "בסולט לייק סיטי" סיום המחצית ואילו קרלוס בוזר חזר לפרקט לאחר פציעה והספיק לתרום 2 נקודות לג'אז.

בצד המפסיד היה ג'ו סמית עם 11 נקודות, אל אורפוד 14, ואילו וג'ו סמית' סיים עם 15 משלו בדרך להפסד כואב. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק