הישראלים עם ברצלונה

. שאלנו אנשי כדורגל בישראל, מי לדעתם תלך עד הסוף בליגת האלופות ותניף את הגביע הנחשק. הכנסו ותראו מה חושבים אבי נמני, פרדי דוד, רוני לוי, איציק זוהר וניצן שירזי

יום שלישי 24 פברואר 2009
שלמה חסיד

כל עולם הכדורגל עובר הערב לדום מתוח עם שובו של הדבר האמיתי, ליגת האלופות. 

כבר בשלב שמינית הגמר, זימנה ההגרלה מפגשים ראש בראש של אריות היבשת, אולם אותנו מעניין מי הקבוצה שבחודש מאי, תוכתר כאלופת אירופה.

שאלנו מספר מומחים את דעתם בסוגיה והדיעות היו די חלוקות. אבי נמני, מאמנה של מכבי ת"א הפתיע כשהימר על הקבוצה של מוריניו: "אני מהמר השנה על אינטר. היא מגיעה לישורת האחרונה של העונה במומנטום אדיר, ובכדורגל זה משחק תפקיד ראשי. אני רואה את אינטר עוברת בסטייל את מנצ'סטר יונייטד, וזו תהיה הכרזת הכוונות שלה לגבי ההמשך, אני מאוד אוהב את מה שמוריניו עושה שם ולדעתי אינטר תהיה אלופת אירופה הבאה".

רוני לוי, מאמנה של מכבי פ"ת, לא מסכים עם נמני והולך עם אלופת אירופה המכהנת: "אני הולך עם מנצ'סטר יונייטד. גם השנה היא תהיה אלופת אירופה. היא  הכי בשלה, יש לה את הניסיון, היא טקטית ויש לה הרבה שחקנים שברגעי ההכרעה יידעו לעשות את ההבדל. היא לא תתקשה מול אינטר ותמשיך הלאה בדרכה הבטוחה לתואר. אני חושב שאין תחליף לעבודה הגדולה שאלכס פרגוסון עושה שם וגם השנה הוא יחייך בסוף".

אייל לחמן, מאמנה של בני סכנין פוסק בנחרצות: "אלופת אירופה הבאה תהיה ליברפול. העבודה הגדולה שבניטז עושה שם בארבע השנים האחרונות, תישא פרי והיא תתפוצץ ותביא את ליגת האלופות שוב. זו קבוצה שבנויה למפעל הזה. אני מסתכל על הסגל שלהם, על סטיבן ג'רארד והלהקה שמסביבו ורואה את אלופת אירופה הבאה".

ניצן שירזי, הולך על הספרדים: "ברצלונה תהיה אלופת אירופה. אני חושב שהיא הקבוצה מספר 1 בעולם היום. יש לה את השחקן הטוב ביותר שזה מסי, נכון שהיא בירידה ובסוג של משבר אפילו, אבל זו ירידה לצורך עליה, מי שיהמר על ברסה יצא עם קופה גדולה".

איציק זוהר מסכים עם שירזי: "אני חושב שברצלונה בנקודת הזמן הנוכחי נראית הקבוצה הטובה ביותר ביבשת. אני לא רואה מי ייקח להם את התואר השנה, הם שוטפים את המגרש ויודעים מה הם רוצים, אף קבוצה לא תוכל לעמוד בפניהם. זה לא רק מסי. השלם במקרה הזה עולה על סך חלקיו, אני חושב שבקמפ נואו יחגגו בסוף השנה".

פרדי דוד גם עם ברצלונה: "אני הולך עם ברצלונה, אני יודע שזה נראה הבחירה של העדר אבל כל כך הרבה אנשים לא טועים. ברסה הוכיחה השנה שהיא הקבוצה הטובה בעולם היום, יש לה את הכלים להניף את הגביע ואם אני מנתח את זה מבחינת כדורגל נטו, אף אחד לא יוכל לעמוד מולה. הגביע ייסע לקטלוניה" 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק