אליפות? חכו ל-2012

אלכס שניידר מרגיע את המערכת. העונה מתרכזים בהישרדות, בעונה הבאה בונים ובעוד שנתיים דיבורים על מאבק האליפות. דולי ג'ונסון יורד לספסל בשבת נגד אשדוד

יום רביעי 25 פברואר 2009
אשר גולדברג
אלכס שניידר, הבעלים של מכבי תל-אביב, מרגיע את המערכת הלחוצה בקריית-שלום. שניידר הולך על קו ניהולי מקצועי חדש, שכל תוכניותיו כבר גובשו.

המשימה העונה היא ברורה ומוכרת למנהלים כמו לאנשי הצוות, מכבי תל-אביב רוצה לשרוד העונה ולא להיות מעורבת במאבקים הקשים נגד הירידה לליגה הלאומית.

בכיר במכבי תל-אביב אמר הבוקר: "המשימה של אבי נמני היא להשאיר את הקבוצה בליגת העל. פשוט לא להביא למצב של מלחמה בתחתית כי הקבוצה הנוכחית לא בנויה למלחמות".

במכבי תל-אביב מכנים את המשחקים שנותרו עד לסיומה של העונה - העונה האחרונה של הסגל ההזוי. גם על כך ניתן הסבר: "כמעט כל השחקנים מושפעים מקריאות מהיציע או מכתבה זו או אחרת בתקשורת. אין שום מנהיג על כר הדשא או מחוצה לו. קבוצה של פיק ברכיים, כיבוש שער קשה מבחינתם כמו קריעת ים סוף".

בקריית-שלום רוצים לשרוד את העונה כאמור ולהמשיך לבנות קבוצה עם אופי ועם שחקנים של טעם של פעם. בעונה הבאה אלכס שניידר אינו בונה על אליפות. זו תהיה קבוצה חדשה לחלוטין, קבוצה בעלת אופי וחיבור למועדון בעזרת שחקני נוער רבים. העונה הבאה תוקדש ליצירת סגל מגובש לשנים הקרובות. 

עוד מטרה של הצהובים היא החזרת ההרתעה לחולצות הצהובות ולהחזיר את השליטה בבלומפילד במשחקי הבית. בסופו של התהליך מעוניין אלכס שניידר בקבוצה שתרוץ לאליפות בעונת 2011/12.

ובחזרה לעונה הנוכחית. במכבי תל-אביב אסרו על השחקנים להתראיין ולמי שיפר את ההחלטה צפוי קנס כספי גבוה. הקבוצה יוצאת ביום שבת למשחק החוץ באשדוד, הנמצאת בתנופה.

אבי נמני צפוי לספסל את הקשר הליברי דולי ג'ונסון שמגלה יכולת חלשה למדי. גם הבלם ליאור ז'אן מורחק ויפתח במקומו אבי יחיאל, החוזר גם הוא מהשעיה.

היום יערך בהתאחדות לכדורגל דיון בנושא הרחקתו של ליאור ז'אן. כזכור, ליאור ז'אן הורחק לאחר משחק הליגה בשבת מול הפועל פתח-תקווה מכיוון שקרא אל עבר הקוון "אתה שערורייה" בעקבות פנדל שניתן ולא היה. במכבי תל-אביב מקווים שהבלם ירצה עונש הרחקה ממשחק אחד בלבד, אחרת הוא יחמיץ גם את הדרבי במחזור הבא, אך ישנה פסימיות לגבי הנושא בקרב הצוות המקצועי.

החלוץ יניב עזרן, שחזר מניתוח בברך אצל הפרופסור הבלגי מרק מרטנס, אמור לעבור תכנית אימונים מיוחדת ולחזור בקיץ לאימונים מלאים. איליה יבוריאן חזר גם הוא לאימונים ויהיה כשיר למשחק הדרבי בעוד עשרה ימים, כאשר ישנה אפשרות שהחלוץ ייכלל בסגל המשחק כבר בשבת מול אשדוד.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק