ניפגש בהר הגעש

שמינית גמר ליגת האלופות: סגנית אלופת יוון, פנאתייניקוס סחטה תיקו 1:1 מול ויאריאל ב'אל מדרגאל'. קארגוניס כבש ליוונים, רוסי השווה בפנדל

יום רביעי 25 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
משחק קצבי, מלא מתח והזדמנויות ליווה את התיקו 1:1 בין המארחת הספרדית, ויאריאל ליריבה היוונית, פנאתייניקוס. ההכרעה עוברת כעת להר הגעש באתונה. 

ויאריאל צריכה לבוא בטענות רק לעצמה. הספרדים שלטו לאורך כל המחצית הראשונה, ואף היו ראויים לשער או שניים, אך החמצות שוב ושוב מה שהותיר את פנאתייניקוס עם הביטחון במחצית השנייה.

שער אדיר של קארגוניס, ששווה שער חוץ יקר ערך, העניק יתרון אבל בסופו של דבר הספרדים התאשתו מהר וסחטו תיקו, שפותח למעשה את מפגש הגומלין לסיפור מעניין ומסקרן.

מחצית ראשונה: ויאריאל שולטת, אך לא כבשה

ויאריאל התקיפה והתקיפה מפתיחת המשחק, אך לא מצאה את המסגרת. ההזדמנות הגדולה הייתה בדקה ה-28, כאשר מסירת רוחב נהדרת נחתה ישירות לרגליו של גוז'פה רוסי, שמחמישה מטר פשוט בעט לגופו של גאלינוביץ', שעצר לקרן. 

מחצית שנייה: השערים הגיעו, ההכרעה באתונה

בניגוד למהלך המשחק, פנאתייניקוס יצאה להתקפה דיי מקרית בדקה ה-61, כאשר כדור מצויין הגיע לקארגוניס, ששלח פצצה מ-25 מטר לחיבורים בשער שמשאיר את הלשון בעיקר בחוץ - 0:1 אדיר לפנא. 

5 דקות לאחר מכן, פנאתייניקוס כמעט ועלתה בשער נוסף, כאשר מאנצ'יוס העביר בצורה יוצאת מהכלל שני שחקני הגנה ושלח פגז לגופו של דייגו לופז. 

במקום לעלות ל-0:2, פנאתייניקוס ראתה כיצד ויאריאל חוזרת: פנדל שנשרק לזכות הצוללת הצהובה, האיטלקי ג'וזפה רוסי שלח פצצה פנימה - 1:1 ב'אל מדרגאל'.

ויאריאל: דייגו לופז, דייגו גודין, אגוריין (פירס, 62), סאנטי קאסורלה, אריאל איבאגזה (קאני, 70), ג'וסבה לורנטה (ניהאט, 62), אנחל, מרקוס סנה, פאבריסו פונטה, ברונו ורוסי. 

פנאתינייקוס: גאלינוביץ', גוז'ה סרייגי, גומאס (גבריאל, 46), גילברטו סילבה, קארגוניס (סלפינגידיס, 85) סימאו, וינטרה, וורצ'יניאק, מאנצ'וס, נילסון, ספירופולוס. 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק